Keltų bilietai internetu

0

Ar bijote pirkti keltu bilietus internetu?

Mano draugai, ne visi, bet keletas, nežinau kodėl, bet yra įsitikinę, kad keltų kompanijos kasose pirkti bilietus – saugiau. Bet aš drįsau paprieštarauti, nes jau esu pamiršęs kaip reikia bilietus pirkti kasose ir mano gyvenimo istorijoje nėra nė vieno incidento su apgavyste ar neteisinga informacija perkant bilietus internetu, o ypač keltų.Nemanau, kad sukčiai gali išmanyti informacines technologijas, o be to, keltų bendrovės ir įmonės, kurios prekiauja jų bilietais, taip pat yra sukūrusios savo bilietų rezervavimo internetu sistemas su visomis informacijos apsaugomis, kokios tik gali būti apsisaugant nuo įsilaužimų internetinėje erdvėje. Todėl, savo draugams argumentavau ir jiems pateikiau kelis kriterijus, kuriais vadovaujantis aš, keltų bilietus internetu perku be jokios baimės, kad galiu būti apgautas.

Pirmas kriterijus. Aš visada renkuosi tą internetinę bilietų pardavimo svetainę, kurioje keltu bilietai parduodami aiškiomis sąlygomis ir kuri man atrodo patikima, yra įmonių rekvizitai, kontaktiniai ar informaciniai telefonai ir kita, su kelionėmis susijusi informacija. Ir nepatikėsite, draugus, tiksliau, visą šeimą įkalbėjau pabandyti susirasti ir nusipirkti keltų bilietus internetu. Ir kaip manote? Šeimyna ne tik, kad nusipirko kelto bilietus, bet prisižadėjo, kad daugiau, nebevažiuos pirkti bilietų į kasas ir taip pat argumentavo. Jie pasiskaičiavo, kad važiuoti ir pirkti keltų bilietus brangiau, dar išleisti pinigų kelionei iki pardavimų vietos ir atgal yra neprotinga.

Antras kriterijus, kodėl aš, keltų bilietus perku internetu yra tas, kad pradėjęs ir atradęs aistrą kelionėms keltais, aš išmokau taupyti ne „spaudžiant“ litus kelionėms, bet juos sutaupant neleidžiant bilietams daugiau. Sakysite, kaip suprasti? Visai paprastai, atsakyti nesunku. Keltais keliaujantys dažniau, bilietų kainos skirtumą perkant kasose ir internetu jau pastebėjo ir negali patikėti, kad keltu bilietai internetu, bilietų kainos yra ženkliai mažesnės, net iki 20 procentų ir pasiskaičiuokite, keliskart reikės pirkti keltų bilietus, kad atsipirktų dar viena kelionė?

Nustebote, kad keliauti keltais galima dar pigiau? Pigioms, patogioms ir saugioms Jūsų kelionėms siūlome unikalią bilietų paieškos ir rezervavimo sistemą, kuri vadinasi “zuikio bilietai”. Šioje svetainėje galėsite ne tik įsigyti keltų bilietus internetu, bet dar ir apsidrausti savo kelionę nuo papildomų išlaidų, rezervuoti viešbutį ar individualų namą ant jūros kranto bei išsinuomoti automobilį, kuriuo galėsite apvažiuoti ir apžiūrėti visas įdomiausias, norimos pamatyti šalies vietas.

Taip pat skaitykite:

Žinoma, kelionių transportui visada yra alternatyvų, kad ir pavyzdžiui, pigiausi aviabilietai galėtų Jums padėti nulėkti ten, kur nepriplaukia keltai ir neprivažiuoja traukiniai. Todėl nemiegokite, griebkite savo šeimyną ir pirmyn į poilsio karalystę. Kitaip, čia galima nupušti, o nuo per didelės kasdieninės rutinos spaudimo, visai suzombėsite ir pamiršite ką reiškia būti žmogumi 😉