Pigūs lėktuvų bilietai arba, kodėl bilietus reikėtų rezervuoti pačiam

Lektuvų bilietai internetu ženkliai pigesni

Pirkdami lėktuvo bilietus internetu sutaupysite iki 20 procentų bilieto kainos!

Pigūs lėktuvų bilietai arba, kodėl bilietus reikėtų rezervuoti pačiam

Bijote lėktuvų bilietus pirkti internetu, nepasitikite agentūromis? Klysti ir klaidinti kitus nederėtų!

Dažnai skrendantys jau žino kaip rezervuojami ir apmokami lėktuvų bilietai, bet tiems, kas tai daro pirmą kartą, derėtų pasidomėti visu šiuo procesu, nes sparčiai pingant ir populiarėjant pigiems lėktuvų bilietams, daugėja ir skraidančiųjų. Daugelis keliaujančiųjų renkasi bilietų paiešką internetu, nes šia paslauga galima ir patogu naudotis visas 24 valandas per parą ir septynias dienas savaitėje. Tai ne tik patogu, bet dar ir pigu, nereikalauja papildomų išlaidų kelionei į oro uostą ir vos keliais klaviatūros bei pelės paspaudimais sugaišite vos minutę ir pigūs lėktuvo bilietai jau Jūsų el. pašto dėžutėje.

Pigus lektuvu bilietai internetu, juos galima rezervuoti ne tik kelionių agentūrose, kurios yra įsikūrusios beveik kiekviename dideliame prekybos centre, bet ir specialiai tam sukurtose lėktuvų bilietų rezervavimo sistemose, kurių, internetinėje erdvėje, taip pat begalės, todėl pasirinkti sunku nebus. Bet viena atminti reikėtų, kad ne visos pasaulyje keleivius skraidinančios oro bendrovės, keleivius skraidina į Lietuvą ar iš jos. Tai priklauso nuo kiekvieno Lietuvos oro uosto sutarties su kiekvienu vežėju atskirai. Todėl, tos bendrovės, kurios skraido iš Vilniaus oro uosto, nebūtinai keleivius gabena ir iš Palangos oro uosto, arba atvirkščiai. Todėl pasirinkus norimą kryptį vertėtų pasidomėti, ar oro bendrovės skraidina iš Jūsų pageidaujamo oro uosto ir ar ten lėktuvo bilietai tikrai pigūs.

Klausiate, kaip rezervuoti lėktuvo bilietą internetu? Tai gana paprasta!

Apsilankykite zuikio bilietai svetainėje, kurioje atrasite patogią ir pigius lėktuvų bilietus leisiančią susirasti paieškos sistemą. Jei tai darote pirmą kartą, neskubėkite pildyti. Pabandykite susipažinti su svetainėje esančia bilietų rezervavimo sistema bei kita, tame puslapyje esančia informacija. Greičiausiai, kad jau pastebėjote specialius laukelius, kuriuose galima įrašyti norimą kryptį, iš kokio oro uosto ir į kokį norėtumėte keliauti. Paspaudus ieškoti, sistema Jums pateiks pačias pigiausias lėktuvų bilietai kainas nuo mažiausios ir didėjančia tvarka, Jūsų pageidaujamu maršrutu. Kryptys ir kainos yra tikslios, nes jos suderintos su pigių skrydžių bendrovėmis. Nevertėtų ir nustebti, jei kompiuterio ekrane sistema neparodys nė vieno siūlomo bilieto ar ekrane bus vos vienas. Tai reiškia, kad sistema aptiko tik tiek pasiūlymų, kurių Jūs ieškojote. Pabandykite pasirinkti kitą datą ar oro uostą ir gali būti, kad pasiūlymų skrydžiams gausite daugiau, į kuriuos siūlomų lėktuvo bilietų likutis dar prieinamas visiems.

Žinoma, jei nors vienas skrydžių pasiūlymas Jums tinka, tereikia patvirtinti rezervaciją ir apmokėti lėktuvo bilietus, kuriuos, po atlikto apmokėjimo gausite į savo nurodytą el. paštą. Bilietų kainos, kurias matote ekrane, yra nurodomos jau su visais administravimo mokesčiais, todėl bus nesunku apsispręsti kokią kainą rinktis. Suprantama, kad visi renkasi būtent mažiausią, bet ne visada mažiausia yra geriausia. Kodėl? Todėl, kad brangesni lėktuvo bilietai gali slėpti ir Jums reikalingą paslaugą – bagažą iki 15 kg, arba iki 20 kg. Pigūs lėktuvų bilietai dažniausiai būna be bagažo paslaugos įkainių, todėl ją tenka užsisakyti, jei žinoma, tokia paslauga reikalinga, nes iki 15 kilogramų bagažo kaina yra iki 57 litų, o iki 20 kilogramų tūrio bagažas įkainotas net 97 litais. Ir nereikia pamiršti, kad perkant bilietus į abi puses, bagažo kaina dvigubinama.

Kai kurios bendrovės gudrauja, pradinę kainą rodo dar be visų oro uosto mokesčių tam, kad prisitraukti kuo daugiau susidomėjusių. O kitos bendrovės, iškart, į paslaugą jau įskaičiuoja bagažo mokestį net nepasidomėjusios, ar tokios paslaugos iš viso Jums reikia. Todėl, pirkdami ir pildydami rezervacijos laukelius būkite atidesni. Tada Jūsų lėktuvų bilietai bus tikrai už tokią kainą, kurią bilietų rezervavimo sistema Jums pateikė paieškos metu.

Taip pat skaitykite:

Išvada:

Lėktuvų bilietus rezervuojant pačiam, galima išvengti daug nereikalingų mokesčių, kurie gali būti priskaičiuoti už Jums nereikalingas paslaugas. Na, o jeigu, lėktuvų bilietai ir skrydžiai nepatinka, tada galite pasirinkti kitą paslaugą – keltu bilietai internetu. Tai leis paįvairinti Jūsų pigios poilsines keliones susisiekimo priemonę.

Zuikio bilietai – nėra nieko pigiau ir patogiau už įsigytą zuikio bilietą internetu.