Pigūs aviabilietai tik sapnuose?

pigus aviabilietai

Pigius aviabilietus galima įsigyti ne tik sapnuose, bet ir realybėje.

Aviabilietai, arba, kodėl būrėjai nepajėgtų išpranašauti pigių skrydžių?

Ar pažįstate nors vieną būrėją, kuris ar kuri galėtų iš pranašauti tikslų laiką, kada bus parduodami pigūs aviabilietai? Kad pažįstate bent vieną, neabejoju, o kaip su avia bilietais?

Kartą, gavau labai gerą pasiūlymą iš verslo partnerių, su kuriais dirbame nano technologijų srityje, tiksliau, šios informacijos atskleisti nenorėčiau dėl galimų verslo paslapčių atskleidimo. Žodžiu, jie man pasiūlė susiorganizuoti ir lėktuvais apskristi visą pasaulį. Ar galite tuo patikėti? Pradžioje pagalvojau, kad jie tik juokauja ir bando išsiaiškinti mano rimtumą ir nuovokumą. Bet, kai jie pasiūlė įsigyti pigius aviabilietus pirmam skrydžiui tam, kad susitiktume kelionės starto vietoje ir į mano sąskaitą pervedė pinigų avia bilietams, supratau, kad nesąmone atrodęs pasiūlymas virsta realybe. Taip, kaip partneriai buvo anglai, jie nusprendė, kad starto pradžia ir pirmasis skrydis bus iš Anglijos Lutono oro uosto. Įdomu sužinoti, kiek gi jie pervedė į mano asmeninę sąskaitą pinigų, kad įsigyčiau avia bilietus? Nors, tai neturėtų reikšmės, jei ne viena smulkmenėlė, kuri mane labai nustebino pamačius šią sumą. Sąskaitoje buvo nei daug, nei mažai, tik 1000 svarų, ką, konvertavus į mūsų litus gautųsi apie 4100-4200 litų. Net nustebau ir pagalvojau, kam aviabilietų pirkimui tiek daug pinigų, jei iš Vilniaus ar Kauno oro uostų, į Londoną galima nuskristi ir grįžti vos už šimtą litų. Nenustebau ir nepasimečiau, nes bet kokiu atveju, ši suma jau buvo mano sąskaitoje, todėl buvau ramus kaip belgas J Kaip tikras lietuvis, aš iškart ėmiau strateguoti ir dėlioti planus skrydžiui ir kaip po to, kai įsigysiu pigius aviabilietus, mano sąskaitoje dar apie 4 tūkstančius litų, kas glostė mano ego.

Taigi, mano veiksmai, strateguojant, kaip nusipirkti kuo pigesnius aviabilietus, prasidėjo, nes datą, kada privalau būti Lutone jau žinojau, tereikėjo rezervuoti avia bilietus. Aviabilietų rezervacijoje, mano patirtis milžiniška, oro bendrovių paslaugomis naudojuosi gal kokius 7-10 metų, net sunku pasakyti. Todėl, lėktuvo bilietų paieška buvo lyg kasdienis procesas, kuriuos atlieku beveik po kartą ar kelis per mėnesį. Prisijungęs prie bilietų paieškos sistemos pastebėjau, kiek daug pigių aviabilietų siūlo viena ar kita bendrovė. Vos už 10 litų galėjau pasirinkti skrydį į Barseloną ar Paryžių, kas mano šeimai būtų nuostabia kelione. Taip par mačiau už kelis šimtus litų skrydžius į Nicą ar Maskvą, kurių dar neteko lankyti, o noras buvo labai stiprus. Taip pat pastebėjau vieną įdomesnį skrydį, kryptimi į Gruzijos sostinę – Tbilisį. Tokių skrydžių tenka matyti rečiau. Bet aš ne apie tai, truputėlį nukrypau nuo pagrindinės minties. Taigi, visus pasvajojimus atidėjęs į šoną, suvedžiau skrydžio kryptį Vilnius-Londonas-Vilnius ir pasirinkau rekomenduotą kolegų datą. Sistema ilgai netruko, ekrane pasirodė laukti skaičiai – siūlomų skrydžių kainos. Jos, kaip ir visada, nebuvo didelės ir skrydis į Londoną kainavo nuo 55 litų asmeniui ir jau su mokesčiais. Žinoma, bagažas į kainą įskaičiuotas nebuvo, todėl nieko nelaukęs pasirinkau bagažo svorį iki 15 kilogramų, kas man kainavo 115 litų į abi puses. Taigi, papildomi 4000 tūkstančiai litų mano sąskaitoje po apsipirkimo, štai tokia mintis sukosi mano galvoje, o aš, ironiškai šypsojausi ir širdyje dėkojau partneriams, už nedidelę staigmeną-dovaną.

Kaip ir visada, kai keliauju, banke išsikeičiau šiek tiek litų į svarus, nes kelionėse, dažniau mėgstu atsiskaitinėti grynais. Tik, kai rezervuojami avia bilietai visada naudojuosi internetinės bankininkystės paslaugomis, nes jau žinau, kad toks rezervavimas yra ženkliai pigesnis, nei bilietų užsakymas oro uostuose. Taigi, nakvynei vietą jau turėjau, nes vienas iš partnerių, visada mus priimdavo nakvynei į savo prabangų nuosavą namą. Todėl papildomomis išlaidomis net nekvepėjo.

Artėjo skrydžio diena, pasitikrinau ar aviabilietai internetu dar tokios pat kainos, nes dažnai taip darau, nes, jei jie būna atpigę, oro bendrovės visada man gražina skirtumą su nuolaidų kuponais. Argi nepatogus ir patikimas aviabilietų rezervavimas? Tai va, susikroviau lagaminą, į piniginę susikimšau visus turimus svarus ir dar likutį litų  bei susilanksčiau aviabilietus ir įsidėjau į švarko kišenę. Skrydis jau ryt, ir visai pigus, sukosi mintys mano galvoje. Įdomu, ką galvojo mano partneriai būdami Londone ir laukdami atskrendančio manęs? Šis klausimas kamavo ir mane, nes džiugesys apie 4000 litų uždarbį sąskaitoje, taip pat, kaip šviečiantis reklamos stendas naktyje, mintis švietė galvoje. Buvau beprotiškai patenkintas savimi kai lietuvis, kuris netikėtai praturtėjo nedidele suma.

Na, ką, atėjo mano skrydžio diena, aš kaip visada, buvau ramus, nes visi daiktai jau buvo suruošti jau iš vakaro, pinigai piniginėje, aviabilietai kišenėje, o kreditinės kortelės, mano nedidelėje kortelių rankinėje, kurią besirengdamas pasidėjau ant batų dėžės, kad apsivilkęs paltą, ją galėčiau įsidėti į kišenę. Man besirengiant, staiga prie manęs pribėgo mano pati nuostabiausia ir mylimiausia dukrytė Ruginė, apsikabino mane ir tarė, teti, aš tave labai myliu. Eh, kad Jūs žinotumėte, koks nuostabus jausmas mane apėmė, net, mintis ir savijauta, pakilau nuo grindų į orą. Dukros įkandin atskubėjo ir žmona, taip pat apsikabino, pabučiavo į lūpas. Manau, kad daugelis žmonių, ypač vyrų, gali tik pasvajoti apie tokią šeimą. Jaučiausi kaip tikra šeimos galvą, kurią išlydi kaip karalių. Argi nesmagu?

Bet grįžkime prie mano istorijos, kai buvo nupirkti aviabilietai, o aš jau ruošiausi skrydžiui. Pažiūrėjęs į savo laikrodį pastebėjau, kad atsisveikinimams skyrėme per daug dėmesio, todėl griebęs visus lagaminus ir bučiniai atsisveikinęs su šeima išskubėjau į taksi automobilį, kurį jau buvau išsikvietę dar prieš šeimos atsisveikinimo ceremoniją. Taksi manęs jau laukė, todėl į bagažinę sumetęs rankinę ir lagaminą į jį sėdau ir pats. Dar kartą, kaip įprasta, pasitikrinau kišenes, ar piniginė ir avia bilietai vietoje, kad nebūtų staigmenų oro uoste. Vilnius didelis miestas, todėl namuose palikus aviabilietus, būtų ne kas. Bet mano atveju viskas buvo labai sklandžiai, patogiai ir greitai buvau pristatytas į Vilniaus oro uostą, greitai sulaukiau savo skrydžio ir štai, aš jau Londone, Lutono oro uoste.

Oro uoste mane pasitiko partneriai, kurių šypsenos buvo kerinčios ir dar labiau verčiančios išsišiepti ir pačiam. Su visais daiktais nuvykome į Abbey, toks mano partnerio vardas, namus. Pirmą vakarą, kaip ir priimta anglų tradicijomis, pasisėdėjome iki paryčių, iš pačio ryto, visi mano partneriai kvietė sėsti į bendrą ratą, būsimos kelionės aptarimui. Susėdus, jie pirma manęs paklausė, ar gavau jų pervestą pinigų sumą. Atsakiau, kad taip, o jie atsakė good. Nusišypsojau ir toliau klausiau jų istorijos kai staiga, išgirdau tokį pasakymą, kad mūsų kelionei bus reikalingi mano sąskaitoje esantys pinigai ir kreditinė kortelė, kurią turiu. Toliau, sėdėjau besišypsantis kai staiga prisiminiau ir pašokęs nuo kanapos nuskubėjau tikrinti spėlionių. Prišokęs prie palto patikrinau kišenę, ten buvo mano aviabilietai, bet kaip nebūtų keista, neradau bankinių kortelių dėklo, kuris visada mane lydėdavo. Ar galite patikėti, kokioje situacijoje atsidūriau prieš savo partnerius? Greitai paskambinau savo žmonai ir paprašiau paieškoti kortelių dėklo, ir ji, po minutės man patvirtino, kad jį palikau ant batų dėžės. Pasakysiu tiesą, net susinervinau iki veido išraiškos pasikeitimo. Partneriai taip pat pastebėjau, kad man kažkas ne taip. Pradėjo klausinėti ar viskas gerai.

Ilgą laiką vengiau tiesioginio atsakymo, prakaitas pylė kaip iš kibiro dėl minties, ką jie apie mane pagalvos ir kaip, jų akyse sumenkės manimi kaip partneriu pasitikėjimas. Muisčiausi, muisčiausi, kaip staiga, mene apėmė labai bloga nuojauta, visas pradėjau drebėti, darėsi silpna…

Kai atmerkiau akis, pagalvojau, kad čia nutiko, kodėl aš savo lovoje ir ar viskas gerai, susirūpinau. Ir tik pakilęs iš lovos supratau, kad tai buvo tik dar vienas geras sapnas, kaip aviabilietai buvo pirkti iš mano partnerių lėšų, nes visus savo skrydžius ir keliones į angliją aš apsimoku pats 🙂

Taip pat skaitykite:

Taigi, nesapnuokite, kad kas nors Jums nupirks avia bilietus norima kryptimi, Sėskite prie kompiuterio, suveskite paieškos sistemoje pigūs aviabilietai ir rezervuokite juos. Mėgaukitės kelionės įspūdžiais ir nesvarbus, kad tai vyksta tik sapne. Ir joks būrėjas nebūtų susapnavęs ar gyvai išbūręs, kad pigiausi aviabilietai, kuriuos galėjau įsigyti, buvo tik sapnuose 🙂

Pigių aviabilietų ir spalvotų, bet išsipildančių Jums sapnų 😉

One thought on “Pigūs aviabilietai tik sapnuose?

  1. Pingback: Aviabilietai pigiausi yra tada, kai rezervuojami internetu | Pigios kelionės, keltų ir lėktuvų bilietu

Comments are closed.