Drauskitės tik internetu

Paveikslėlis

Daugelis žino ką reiškia žodis draudimas. Bet, ar visi žino, kad draudimas internetu yra pigiausias?

Taigi, draudimo brokerių Lietuvoje ir ne tik – labai daug, todėl paprastiems žmonėms labai sudėtinga susirasti ar atsirinkti draudikus, kurie siūlytų palankiausias sąlygas norintiems apsidrausti. Taigi, kurį iš jų pasirinkti?

Draudimo paslaugos skaičiuoja labai daug rūšių, pradedant gyvybės draudimo porūšiais ir užbaigiant ne gyvybės draudimu.

Ką daryti, jei norima užsisakyti kokybišką ir nebrangią draudimo paslaugą?

Visų pirma, grįžkite į namus ar biurą, kur randasi Jūsų apple kompiuteriai ir įsijunkite vieną iš jų arba tik vieną, jei randatės namuose. Įsijungę kompiuterį paleiskite savo naršyklę, tinka bet kuri, kurią šiuo metu naudojate ir atsidarę google paieškos sistemą suveskite pigus draudimas internetu ir stebėkite kas bus. Nustebote, kad tiek daug pasiūlymų Jums? Ne paslaptis ir kaip ankščiau dėsčiau mintis pigus draudimas internetu yra pats populiariausias ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žinoma, kad paklausite, kodėl būtent šis draudimas? Todėl, kad pigus draudimas internetu nereikalauja papildomo brokerio, kuriam reikėtų mokėti už paslaugos pateikimo administravimą.

Draudimas internetu yra patogus tuo, kad per kelias sekundes galite gauti patį geriausią draudimo pasiūlymą bet kokiai draudimo rūšiai, todėl sutaupysite ne tik lėšas, bet ir daug brangaus laiko. Tereikia susirasti draudimo paslaugas teikiančią internetu brokerių bendrovę, pasirinkti draudimo rūšį, kuria norite draustis ir oplia, Jums bus pateikti visi įmanomi draudimo pasiūlymai, todėl galėsite išsirinkti Jums priimtiniausią, o gal ir pigiausią. Kas gali būti patogiau už tai, kai nevaržomai, arba, be papildomų paslaugų, kurių Jums visiškai tuo metu nereikia, kai gaunate tiksliai suformuluotą draudimo brokerių pasiūlymą internetu?

Draustis internetu patogu ir tiems, kurie labai dažnai keliauja. Liūdnoka, nes statistika rodo ką kita, kad savo keliones draudžia ne tiek jau ir daug, kiek yra pačių keliaujančiųjų, bet ramina tai, kad apsidraudusių keliones ženkliai daugėja. Žinoma, kad vis daugiau keliaujančiųjų pradeda suprasti, kad Jų ir Jų artimųjų gyvybės yra pats brangiausias turtas, todėl prieš kelionę visada juos apdraudžia ir šia paslauga pasinaudoja patys.

Ar teko girdėti nelaimingo atsitikimo atgarsį, kai plaukiant keltu jūra, nuo denio, bangos nuplovė ant jo išėjusį keleivį? Istorija pateikė labai liūdnus faktus, kad šis keleivis, keltu plaukė neapsidraudęs savo sveikatos draudimu ir neapsidraudęs nuo nelaimingų atsitikimų kelionės metu. Bet, juk perkant bilietus, keltu bilietai internetu Jums visada pasiūlo pasinaudoti tam tikromis draudimo paslaugomis kelionės metu. Taip darome ne atsitiktinai, nes draudimo patirtis ir visokiausios istorijos iš kelionių, draudimo brokerius priverčia pradėti teikti naujas draudimo formas, tai plečiant pačią draudimo internetu paslaugų bazę.

Taip pat skaitykite:

Kitas įvykis, kai skrendant lėktuvu į Barseloną, net keliolikai keleivių dingo bagažas. Rankinis bagažas skrydžio metu būna lėktuvų salonuose, todėl jis nenukentėjo, bet krovininiame sektoriuje įvyko kažkas mistiško. Ir kaip galvojate, kiek iš tų nukentėjusiųjų buvo apdraudę savo bagažą? Nė vienas nebuvo apdraudęs savo bagažo, nors aviabilietai ir sistema, kurioje jie buvo perkami, visada pasiūlo kelias draudimo paslaugas būsimo skrydžio metu ir viena iš paslaugų, būtent ir yra bagažo draudimas skrydžio metu, tokiam atvejui, jei prarandamas Jūsų bagažas kelionės metu. Jei keleiviai būtų apdraudę savo bagažą negalvodami apie taupymą, oro bendrovės, kurios skraidina, būtų kompensavusios visus patirtus nuostolius dėl bagažo praradimo išsilaipinus iš lėktuvo.

Taigi, išvada, kad draudimas ne tik paima Jūsų pinigus, bet ir padeda Juos atgauti draudiminio įvykio metu, kai, kartais, patiriama labai didelė žala ne tik emocinė, bet ir materiali.