Kaip aš ieškojau pigios poilsinės kelionės

0Aš kaip ir visi, nieko ypatingo, taip pat noriu turėti kompiuterį ir žinoma, keliauti.

Todėl, vieną ankstų, gražios dienos rytą aš apsisprendžiau susirasti kokią nors kokią patrauklią poilsinę kelionę ir pailsėti nuodarbų, kurie per metus jau užkniso iki gyvo kaulo 🙂

Apsiprausęs ir atlikęs visus gamtinius reikaliukus bei papusryčiavęs išlėkiau į darbą, kur manęs, biure laukė kompiuteriai – mano priemonė, kuria užsidirbu sau pragyvenimui. Būtent darbiniai kompiuteriai ir turėjo būti mano poilsinės kelionės, o gal net pigios, paieškos įrankiu. Taigi, su pakilia nuotaika išskubėjau į ofisą, kad galėčiau atlikti ne tik tos dienos darbus, bet ir pasiieškoti tinkamą variantą būsimai kelionei.

atvykęs į biurą, kaip visada, pasidariau kavos, atsidėdau prie savo darbo stalo ir įsijungiau kompiuterį. Kol jis pasijungs pilnai, nusprendžiau pasvarstyti, kokia kryptis man patinka labiausiai, bet supratau, kad be vaizdo ar tam tikros vietos nuotraukų, apsispręsti kur noriu vykti, nesugebėsiu. Taigi, palaukęs, kol užkaito kompiuteris, pasileidau mozilą ir google paiešką. Nepatikėsite, ilgai galvojau ko ir kaip ieškoti, nes tiksliai nežinojau ko norėsiu ir kur vyksiu pigios poilsines keliones metu. Bet, buvau žvalus, po rytinės mankštos, todėl nusprendžiau suvesti pigios poilsines keliones ir pažiūrėti, kokią informaciją man pateiks. Klaviatūroje paspaudus klavišą “enter” pasipylė gyva galybė pasiūlymų, bet ne kelionėms, tik nuorodos į svetaines, kurios neva parduoda tokias kelionių paslaugas. Na ką, pagalvojau, pradėsim dar vieną rimtą darbą, nes informacijos buvo labai daug, todėl atsiraitęs baltinių rankoves pradėjau vartyti tuos siūlomus internetinius puslapius ir lyginti kelionių kainas. Kainos nesikandžiojo, buvo protingos ir su visais aprašymais, kas įeina į kelionės kainą. Bet, vienoje svetainėje man užstrigo labai geras vienos kelionių agentūros patarimas. Ten buvo sakoma, o gal ir klausiama, nebepamenu, nuo ko prasideda pigios kelionės ir atsakymas buvo, kad nuo pigių bilietų pirkimo į norimą šalį. Po to aprašytas visas planavimo eiliškumas. Ir ką? Nusprendžiau išbandyti tai, kas man buvo visiškai nauja.

Taip pat skaitykite:

Žinodamas, kad skristi lėktuvais labai pigu, todėl nusprendžiau susirasti lėktuvų bilietų rezervavimo sistemą ir pasitikrinti kiek kainuoja avia bilietai. Avia bilietai kainavo nei daug, nei mažai, apie 150 litų, nes rinkausi pigių skrydžių pasiūlymą. Žinoma, kad į kainą nebuvo įtrauktas bagažas, bet, kai aš ruošiausi vykti į Bahamus, bagažo užteko 15 kilogramų, už kurį, prisidėjo dar papildomi 57 litai į vieną ir argal pusę. Taigi, viso susidarė keli šimtai litų, kas man buvo labai patrauklu. Todėl susiradau ten ir viešbutuką, o gal greičiau galėčiau pavadinti svečių namais ir dar už papildomus kelis šimtus jį rezervavau kelioms dienoms.

Visa kelionė kainavo apie 1000 su su trupučiu litų, todėl keliu klausimą, ar kas esate buvęs Bahamuose vos už 1K? 😉