Pigiausias draudimas internetu

0

Kada paskutinė kartą naudojotės draudimo paslaugomis?

Suprantu, kad kai kas manys ar net pagalvos, kad draudžiamės kas mėnesį, nes Lietuvoje yra įtvirtintas privalomas sveikatos draudimas. Bet klausdamas, mintį turėjai kitą, todėl ir klausiau, kada paskutinį kartą buvote susirūpinę savo sveikata ar turtu?

Taigi, pradėkime pokalbį nuo kelionių. Kad visi ar  dauguma mėgsta keliauti tai faktas kaip blynas, bet ar visi tinkamai įvertina riziką, kurią galima patirti kelionėje. Tarkim, Jūs ruošiatės vykti į kelionę ir pigus aviabilietai jau guli Jūsų kišenėje. Jūs sukrovėte lagaminus, saugiai nuvykote į oro uosto ir įlipote į lėktuvą skrydžiui. Skrydis buvo smagus, per langą matėsi labai gražūs debesys ir kitų šalių miestai. Lėktuvas nusileido sėkmingai, viskas tvarkoje ir Jūs, pasišvilpaudami nuėjote į terminalą laukti savo bagažo.

Bagažo laukėte 10 minučių, praėjo pusvalandis, o Jūsų bagažo kaip nėr taip nėr. Jau visa valanda laukimo ir Jūs pasimetę nebežinote net ką ir daryti. Tik uosto darbuotojų paklausę sužinote, kad Jūsų bagažo nėra, jog jis kažkur pasimetė ir labai tenka apgailestauti, nes jo tiesiog nėra. Greičiausiai, kad tik po tokio nutikimo Jūs pagalvojate, kad dabar Jums galėtų padėti pigiausias draudimas internetu, kuriuo buvo galima apdrausti savo bagažą nuo nelaimingų atsitikimų ar net jo praradimo. O bagaže buvo visi Jūsų šiltį rūbai, nes ketinote pailsėti šiaurinėje Norvegijos dalyje. Tuo metu, kai Lietuvoje šilta, šiaurinėje Norvegijoje vėjuota ir oro temperatūra ženkliai mažesnė. Ką daryti? Visada pabandyti įvertinti situaciją į kurią galite pakliūti, tada nebekils jokių sunkumų ar nesusipratimų pačios kelionės metu.

Kita situacija. Įsivaizduokite, kad Jūs, kartu su automobiliu keliatės keltu į Kylį. Keltai į Kylį plaukia apie 19 valandų, todėl Jūsų kelionės ramybę saugo ne kas kitas bet pati Baltijos jūra. Žinoma, neskaitant visų 5000 tūkstančių keltų kompanijos darbuotojų, kurie Jums garantuoja ir užtikrina saugią bei ramią kelionę jūra. Taigi, jei Jūs, kartu su keltu, plaukdami papuolate į netikėtą audrą ir kažkokiu tai būdu Jūsų automobilis smarkiai pažeidžiamas. arba, krovinių sektoriuje kyla gaisras ir be Jūsų nepavyksta išsaugoti jokio turto. Kaip galvojate ar po tokio įvykio retas, kuris nebus apsidraudęs ir galvos, kad jis yra pats didžiausias kvailys?

Taip pat skaitykite:

Taigi, pasinaudoję draudimo paslauga, kurią siūlo pigiausias draudimas internetu, Jūs ne tik, kad būsite ramūs dėl savo gyvybės ar turto, bet dar ir atgausite visą patirtą žalą draudiminio įvykio metu.

Drauskitės internetu ir nesukite galvos dėl žalos.