Bet kokie bilietai internetu pigiau

zuikis300X300

Žinoma, kad šiuolaikiški žmonės bilietus į koncertą, kokį kitą renginį ar bilietus transporto priemonėms vis dažniau perka internetu, nes suprato, kad paslaugos internete yra pigesnės, nei kasose.

Ne paslaptis, kad daugelis žmonių jau žino ką reiškia pigus draudimas internetu, todėl pakalbėkime apie naudą, kurią ji Jums gali duoti 😉

Tarkime, Jūs įsigijote kelialapį į kokią nors kelionę, bet nusprendėte šiek tiek sutaupyti, todėl nesinaudojote draudimo siūlomomis paslaugomis. Pigus draudimas internetu yra labai patogus ne tik keliaujantiems, bet ir automobilių turėtojams ar labiau saugantiems savo turtą žmonėms. Draudimo rūšys yra kelios, tai gyvybės draudimas ir ne gyvybės draudimas. O šios dvi rūšys turi labai daug porūšių, todėl nėra sunku internetu susirasti tą draudimo rūšį, kuri jums reikalinga. Tai lyg pigus bilietas į Jūsų sveikatos ar patirtos žalos gražinimui. Todėl pigiausias draudimas yra internetu.

Suprantama, kad ne daugelis bilietų pirkėjų žino, kad keltų bilietai internetu yra pigesni net iki 20 procentų. Kelis kartus esu keltų bilietus pirkęs uosto kasose ir kelis internetu. Todėl galiu drąsiai patvirtinti, kad uosto kasose sumokėjau brangiau, nes prie bilieto kainos buvo dar priskaičiuotas ir administravimo mokestis. sulyginus juos su internetiniais, keltu bilietai internetu buvo ženkliai mažesne kaina. Ir nuo šiol, jei man reikės rinktis keltų kryptį ir pirkti bilietus į keltą, pridėjęs ranką prie širdies atsakysiu, kad keltų bilietus visada pirksiu internetu.

Šiek tiek kitaip yra su lėktuvų skrydžiais. Gal būt, internetu jie nėra ženkliai pigesni, nei perkant oro uoste, bet pirkti ar ieškoti bilietų lėktuvui internetu ženkliai patogiau ir pigiau. Pigius skrydžius oro kompanijos, kurios keleivius skraidina iš Lietuvos ir į ją, kasdien siūlo po kokį nors paketą. Todėl, pigus skrydziai populiarūs ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, nes jais naudojasi ir kasdien informaciją seka ne tik emigrantai ar jų artimieji bei draugai, bet ir studentai, kuriems labai svarbi lėktuvo bilieto kaina. Ir tik ją sužinoję, jie nusprendžia skristi kur nors, ar ne.

Taip pat skaitykite:

Darant nedidelį minčių apibendrinimą galima padaryti ir išvadą, kad paslaugos, kurios sulipo į internetą ir ten prekiauja savo paslaugomis, draudimu ar bilietais, laimėjo labai daug, lyginant su tais, kurie tik dabar susizgribo, kad verslas internete – pigių paslaugų ateitis ir varomasis arkliukas. Todėl pirkite tik internetu, bet būkite atidūs, nes ne sąžiningų pardavėjų, internete, kaip ir gyvenime, pilna ir sukčių 😉