Bilietai internetu – Vokietija

0

Vokietijos pažinimas — maloni pramoga

Skaitydami produkto etiketę ir užtikę užrašą — pagaminta Vokietijoje, dažnai nudžiungame. Šie du žodžiai nurodo, kad kokybė — garantuota.

Vokiečiai moka gaminti — automobiliai, fototechnika, optiniai ir elektronikos kupini prietaisai, atkeliaujantys iš šio krašto, veiks ne vienus metus. Jei jau mėgstame vokišką kokybę, gal dera ir apsilankyti šioje šalyje, nes kokybiškai ir prasmingai pailsėti Vokietijoje galima, o 2011-2013 metais Vokietiją aplankė didžiausias turistų skaičius, nuo šalies susijungimo.

Pigūs ir dažni skrydžiai iš Lietuvos leis greitai susipažinti su tikslumą mėgstančiais vokiečiais. O keltu bilietai internetu siūlo keltus į Kylį, kurie padės turiningai pakeliauti ir jūra. Bremenas, Frankfurtas, Dortmundas, Berlynas — tai populiariausi ir dažniausi pigių skrydžių maršrutai, o keltai į Vokietiją plaukia tik į Kylį.. Žinoma, kad verta aplankyti ir kitas Vokietijos dalis, nes šalis nemaža, o pramogų ir istorinių pasakojimų apstu.

Berlynas dažnai pristatomas, kaip neribotų galimybių miestas. Tai tikrai ne melas, nes jame  kuriamos naujausios gyvenimo stiliaus, muzikos ir meno tendencijos. Daugelis menininkų čia rado puikų prieglobstį ir nevaržomai gali save išreikšti. Kontrastingas miesto veidas traukia ir lankytojus, nes muziejai puikiai perteikia šalies istoriją, o moderni pastatai randa sau tinkamą erdvę tarp senesnės architektūros šedevrų.

Šalyje slepiasi ir dagiau miestų, kurie išdidūs savo praeitimi, architektūra ar moderniomis pažiūromis. Rinktinės pramogos slepiasi Hamburge, jei širdis geidžia rafinuoto meno bei kultūros, nuostabių muziejų, ambicingų teatro spektaklių ar visada galantiškos operos, šis miestas būtinai atsidurs pigios keliones maršrute.

Dortmundas, tai dar vienas miestas, kuris leis geriau pažinti vokiečių kultūrą. Plienas, anglis ir alus — miesto vizitinė kortelė. Čia suprasite kodėl vokiečiai mėgsta atlikti sunkius darbus, nes jie anksčiau ar vėliau garantuoja gerą gyvenimą. Kažkada Dortmundas didžiavosi ir alaus sostinės vardu. Alaus muziejus atsakys į daugelį šio gėrimo entuziastų klausimų. Naujai įgytas žinias visada pravartu patikrinti vietiniuose baruose ir pačiam įsitikinti, kodėl vokiečiai didžiuojasi aludaryste.

Akivaizdu, kad pažintį su alumi dera pratęsti ir Miuncheno alaus soduose, kur po senais kaštonais renkasi ir gyvenimu džiaugiasi be galo marga publika. Čia vyksta ir visame pasaulyje žinoma Oktoberfest šventė. Dalyvauti grandiozinėje fiestoje visada smagu.

Vokietijoje yra daug lankytinų vietų, kiekvienas miestas turi ką pasiūlyti. Kelionę koncentruoti vien tik juose ne visada tikslinga, nes vokiečiai gerai išvystė ir kaimo turizmą bei keliones po gamtą, o ekstremalaus sporto mėgėjai tikrai ras ką nuveikti.

Taip pat skaitykite:

Pigių skrydžių į Vokietiją — daug. Šios šalies aplankyti vieną kartą neužtenka, nes niekada nespėsite pamatyti visko. Geriausia yra visada sugrįžti, nes vokiečiai gerai ir įdomiai gyventi moka, tereikia prisijungti. Tik nepamirškite to, ką siūlo pigus draudimas internetu. Saugokite save ir savo turtą, todėl keliaudami būtinai apsidrauskite 😉