Traukinio bilietai

Traukinio bilietaiKada esate paskutinį kartą važiavę traukiniu?

Asmeniškai aš, traukiniu važiavau vos prieš kelis mėnesius ir galiu pasakyti, kad esu labai patenkintas. Kodėl? Na, dar iš vaikystės laikų ar prisimenu kaip būdavo smagu keliauti traukiniu, važiuodamas prisiminiau visus įdomiausius maršrutus ir kaip pagalvojau, kaip būtų nerealu, jei pavyktų viską atstatyti ir laiką gražinti į anuomet.

Greičiausiai, kad taip pagalvoja vos ne kiekvienas, kuris turi ką smagaus prisiminti ir papasakoti.

Traukinio bilietai bet kokia kryptimi nėra brangūs, tikiu, kad būtent dėl tos priežasties, Lietuvos gyventojai labiau renkasi traukinius, nei savo transportą, nors šis klausimas galėtų būti ilgos ir didelės diskusijos objektu. Taigi, traukinio bilietai kainuoja panašiai kaip ir autobusų, bet lyginant patogumą kelionės metu, traukiniai užima pirmąją vietą. Taigi, pirmyn ir atgal iš Vilniaus į Klaipėda nuvykau ir grįžau vos už 60 litų. ar galite pateikti pavyzdį, su kokiu transportu dar esate taip pigiai suvažinėję į abu galus? 😀

Žiūrinėdamas bilietų kainas internetu pastebėjau, kad jos skiriasi. Traukinių bilietai internetu kainuoja šiek tiek mažiau, nei perkant traukinių stoties kasose, bet deja, bilietai internetu Lietuvoje dar neparduodami. Sistema yra, bet įsigyti dar neįmanoma. Bet AB “Lietuvos geležinkeliai” jau baigia įgyvendinti vieną iš didžiausių projektų savo istorijoje ir šiais metais keliautojams turės ką pasiūlyti – traukinių bilietai internetu. Tikimasi, kad ši paslauga leis dar labiau išpopuliarinti keliones traukiniais ir dar labiau pritrauks keliautojų ne tik iš Lietuvos, bet turistus ir iš užsienio.

Žinoma, traukinio bilietai kainuoja ne tiek kiek aviabilietai, bet ir bilietus skrydžiui įmanoma įsigyti ir už 30-60 litų. Kartą, kai draugai mane pakvietė į Londoną, bandydamas susirasti pigius bilietus, netyčia aptikau internetinę svetainę su savitarnos sistema lėktuvo bilietų paieškai ir rezervavimui. atradau, kad ir aviabilietai ten kainuoja ne karvę, todėl nieko nelaukę įsigijau bilietus ir susitikau su savo draugais.

Taip pat skaitykite:

Tęsiant traukinių temą, jų paslaugos yra vienos iš patraukliausių, todėl, kad kiekvienai socialinei grupei yra siūlomos tam tikros nuolaidos ar akcijos. O mūsų gerbiami vaikai ir senoliai traukiniais gali važinėti visiškai nemokamai. tiesa, senoliai privalo turėti pensijinį amžių, o vaikai neturėti daugiau 7 metų 🙂 Bet tai ne kliūtis kelionėms, nes kitoms grupėms suteikiamos nuolaidos, net iki 80 procentų, ką reiškia beveik nemokamai. Į šias grupes taip pat įeina vaikai ir senoliai, bet dar prisideda neįgaliųjų grupės bei kovotojų už tėvynę draugijos. Todėl galima sakyti, kad įgyvendinus traukio bilietų pardavimų internetu projektą, kelionės traukiniais taps kone populiariausiomis visoje Lietuvoje.

Straipsnis parašytas labai senei: 2014-05-23