Bilietai poilsiui

Pigios kelionėsAr dažnai keliaujate ir kokia transporto priemone?

Apie ką Jums pasako traukinio bilietai? Teisingai supratote mano mintį, kalba apie keliones traukiniais. Traukiniai yra viena iš populiariausių transporto priemonių ne tik Lietuvoje, traukiniai patogiai keliauja ir kitų šalių piliečiai, o ypač jei tai yra pagrindinė susisiekimo priemonė šalyje, neskaitant automobilius ar dviračius. Keliones traukiniais mėgsta ne tik vaikai, kuriems labai smagu, kelionės metu pabėgioti vagonuose, bet ir jaunimui, studentams, bei senjorams, kuriems, valstybėse, kuriose rūpinamasi vyresnio amžiaus žmonėmis, suteikia jiems tokias nuolaidas, kuriomis ne gėda ir pasigirti.

Žinoma, vyresnio amžiaus nesidomi tolimomis kelionėmis ir ką gali pasiūlyti pigus lektuvu bilietai, bet ką daryti, jei trauka savo vaikams, anūkams ar artimiesiems yra tokia stipri, kad jokie atstumai jų nesugriaus ir nenutrauks. Todėl lėktuvais skraido ir močiutės ir diedukai, jei sveikata jiems tai leidžia daryti. Kaip jie įsigyja bilietus norimam skrydžiui? Greičiausiai, kad pigiausius bilietus lėktuvui jiems nuperka senolių išsiilgę vaikai, anūkai ar artimieji. Juk smagu, šiek tiek paaukojus pinigų, juk pigiausi bilietai nėra tokie brangūs, kad negalėtų įsigyti ir patys senukai, bet artimųjų dėmesys, taip pat labai svarbus bendravime. Kas palaikys senatvėje, jei ne jauni ir energingi giminaičiai.

Na, o jeigu nemėgstate ar negalite keliauti traukiniais ir lėktuvais, kelionės tikslui pasiekti siūlome keltus. Keltų paslaugos vis labiau populiarėja visoje Europoje, todėl  keltu bilietai internetu siūlomi su dar didesne nuolaida, net iki 30 procentų ir net daugiau, jei keliauti vykti planuojate ne vieni, bet su smagia draugų kompanija. Taigi, akcijų bilietams vertėtų paieškoti būtent internete, nes taip sutaupysite ir lėšų, nereikės vykti iki uosto direkcijos kasų, ir laiko. Todėl visiems norintiems ir mėgstantiems keltus, siūlome keltų bilietus pirkti ar rezervuoti internetu, nes taip ir patogiau, ir pigiau. Į bet kurią jūrinę šalį labai smagu keltis keltu, nes keltuose yra ir aukšto klasės kajutės, o maitinimo įstaigos – restorana, atitinka visus ne tik Lietuvių, bet ir keliaujančių Europiečių kokybės reikalavimus.

Taip pat skaitykite:

Bet, jei netinka ir šios, aukščiau išvardintos transporto priemonės, kurios idealiai tinka kelionių planų įgyvendinimui, tada siūlome rinktis autobusą 🙂 Taip, taip, būtent autobusu keliauja apie 40 procentų keliaujančiųjų, nes kaip susipažinsi su šalimi, jei pro šalį lėksi traukiniu, lėktuvu ar išvis, praplauksi su keltu. Ir ką pamatysi? O čia, iš autobusų galima išlipti ir pamatyti tai, kas Jums labai aktualu ir patinka.

Visos kelionės prasideda nuo Jūsų sprendimų, todėl jei ir padarysite kokią nedidelę klaidelę planuojant jas, nieko tokio, galėsite tai užrašyti į dar vieną Jūsų kelionių dienoraščio puslapį 😉