Didmeninė prekyba kava

Didmenine prekyba kava iš Vokietijos

Didelis kavos asortimentas, taip pat ir šokoladų bei kitų maisto produktų. Perskaitę pirmą eilutę apie ką pagalvojote? Norėčiau tikėti, kad dauguma pagalvojo apie parduotuvę ar prekybos centrą.

O ką pasakytumėte, jei įvardinčiau taip, didmeninė prekyba kava? Asmeniškai man, toks žodžių derinys kalba ne apie vieną pakelį kavos, bet mažiausiai paletę, todėl didmenine prekyba kava, atrasite aktyvioje nuorodoje, jei, žinoma domitės dideliu kiekiu kavos ir už mažą kainą.

Naivu galvoti, kad planuojant pirkti 1 pakuotę kavos, jos kaina jau bus paskaičiuota ir Jums pritaikyta kaip didmeninės prekybos. Kas yra ir kaip reikėtų suprasti posakį – didmeninė prekyba kava? Kai kurie, didmeninę prekyba laiko, kai nuperkama šiek tiek daugiau, nei 5 pakuotės kavos, o kitiems, didmeninė prekyba pakuotėmis tik kelia juoką, nes jie, pagrinde, prekiauja paletėmis ar net sunkvežimiais šio aromatingo produkto. Todėl, jeigu Jums 10 kavos pakuočių po 12 vienetų kiekvienoje yra labai daug, tai ką pasakysite apie paletę ar sunkvežimį pilną prikrautą kavos. Va čia tai didmeninė prekyba kava nelendant į smulkmenas su pakeliais.

Žinoma, tam, kad galėtume įsigyti labai didelį kiekį kavos, pirma reikia susisiekti su prekybininkais, kurie vykdo tokią prekybą, nes priešingu atveju, norimo kiekio kavos, gali būti, kad ir negausite. Prekybininkai didelių kiekių neturi vietoje, nebent prekiauja tiesiai iš sandėlių, todėl, jei susisieksite iš anksto, tai ir kavos kiekis sandėlyje bus paliktas toks kokio reikia ir Jums. Juk nemanote, kad jei prekiaujama kava dideliais kiekiais, tai prie sandėlių turi driektis koks 10-20 sunkvežimių virtinė, prikrauta vien tik kavos 🙂

Suprantama, kad Lietuvos rinka kavos didmenininkams nėra didelė, todėl, jie žvilgčioja ir į pirkėjus iš užsienio. Rusai, baltarusiai ir ukrainiečiai yra didžiausi mėgėjai pirkti kavą dideliais kiekiais. Jie perka ne paletėmis, bet sunkvežimiais, o tai reiškia, kad tai padeda užsidirbti Lietuvos didmenininkams prekyboje kava. Sunkvežimius ar kitas transporto priemones kavos pervežimui, pirkėjai iš užsienio užsisako ar organizuojasi patys, todėl Jums tereikia sėdėti ir laukti skambučio ar užsakymo, kad vienam ar kitam pirkėjui parūpo Jūsų didmeninė prekyba kava.

Taip pat skaitykite:

Didmeninėje kavos prekyboje galima atrasti įvairių kavos produktų ir vardų, pradedant nuo Dallmayr kavos ir baigiant Jacobs kava, kuri Lietuvoje užima gan didelę, rinkos procento dalį. Didmeninės prekybos kavos kainos nėra viešos, kodėl, paklausite? Todėl, kad prekybininkai jas nustato nuo to, kokį kiekį Jacobs kavos norėsite įsigyti. Kainų nerasite, bet pasiskambinę galėsite susižinoti viską ir visada. Juk, kad ir Jacobs kava kaina priklauso tik nuo kiekio 😉