Didmenine prekyba kava – UAB “Sakrusta”

Didmeninė prekyba kavaDidmeninė prekyba kava Lietuvoje ir visame pasaulyje
Vis daugiau įmonių užsiima didmenine prekyba kava. Tai viena iš pelningiausių verslo sričių visame pasaulyje, juk kava užima garbingą antrąją vietą, po naftos, pagal pelningumą. O, kiek daug šio aromatingo gėrimo gerbėjų? Tikrai ne vienas milijonas, tad jos vartojimas ne tik, kad nemažės, bet – didės.
Tokios optimistinės prognozės skatina vis daugiau žmonių pradėti verslą kavos srityje. Stebint istoriją, matome, kad jos vartojimas kasmet auga. Etiopijoje pradėta gaminti kava dabar vartojama visame pasaulyje. Pasak legendos, apie 850 m. pr. m. e. šioje šalyje gyveno jaunas piemuo, kuris pastebėjo, kad ožkos suėdusios nuo tam tikrų krūmų uogas tampa labai energingos. Jis papasakojo vienuoliams apie gyvulių elgesį ir jie pabandė paragauti žalias kavos pupeles. Skonis buvo labai prastas ir vienuoliai jas įmetė į laužą. Tuomet pasklido nuostabus aromatas ir jie nusprendė pupeles užpilti verdančiu vandeniu. Šis nuostabus gėrimas buvo vadinamas dievo dovana. Praėjus daugeliui metų, XV amžiaus viduryje kavos gėrimas buvo žinomas Egipte, Turkijoje, Persijoje, Sirijoje ir kitose kaimyninėse šalyse. Vėliau kavos pupelės buvo atvežtos ir į Vakarų Europą. Greitai nuostabus gėrimas išplito ir jo vartojimas vis augo. Keitėsi vartotojų skonis ir požiūris į ją. Kaina taip pat keitėsi ir keisis. Ji priklauso ne tik nuo paklausos, bet ir nuo tų metų derliaus bei pasaulio ekonomikos. Taip pat svarbi kavos pupelių rūšis.

Taip pat skaitykite:

Dažnai svarstoma kokią kavą pirkti. Populiariausia yra Arabika, nes ji labiau vertinama dėl sodraus skonio ir aromato. Robusta seka po Arabikos. Šios kavos pupelės pasižymi stipriu skoniu. Jose daugiau kofeino, dėl to turi šiek tiek kartumo. Aromatas nėra toks kvapnus, kaip Arabikos. Be šių dviejų rūšių yra auginama ir Liberika, tačiau jos produkcija pasaulyje užima tik 1 %. Dėl prasto skonio ji labiau tinkama gaminti kavos gėrimus ir tirpią kavą. Taip pat kavos pupelėse esantis kofeino kiekis turi įtakos vartojimui. Pavyzdžiui, Amerikoje mėgstama silpna kava, o Europoje stipresnė. Daug kas priklauso ir nuo vartojimo įpročių. Vienur kava geriama vieną ar du kartus per dieną, o kitur – penkis ar šešis.
Užsiimant didmenine prekyba kava pelnas – garantuojamas! Tai nėra tas produktas, kuris vartojamas tik kartais. Milijonai žmonių visame pasaulyje negali pradėti ryto be puodelio kvapnios ir gardžios kavos, kuri pažadina geriau, nei įkyrusis žadintuvas. Tai labai pelninga sritis, kuri jau daugeliui sukrovė neregėtus turtus.

Tad didmenine prekyba kava su UAB “Sakrusta” – naudinga, patikima ir pelninga. Mėgaukitės kava su “sakrusta”!