Anglų kalbos kursai net ir senjorams

Kalbu kursai klaipedojeSavo gimimo metų nesakysiu, kad po to neprasivardžiuotumėte senuku ar nesugalvotumėte kokios nors pravardės, jog esu jaunas, bet save vadinu seniu 🙂

Bet kokiu atveju esu vyresnio amžiaus už daugelį čia besilankančiųjų, todėl liksiu prie savo nuomonės ir pasakosiu toliau.

Esu gimęs ir augęs iki pilnametystės Lietuvoje, kai ji dar buvo Rusijos sudėtyje ir nieko negaliu padaryti, to meto anglų kalbos pamokos mene tiesiog varė iš proto ir žinoma, kartu ir mano mokytojus, nes sakydavau, kad Amerika manęs netraukia, bėgliu politiniu ar ekonominiu nebūsiu, todėl nesuprantu kam reikia jos mokytis ir koks tikslas. Bet teisingai nuolat tvirtindavo AA mano mama, kad mokytis reikia, nes nežinai kokie laikai tavęs laukia ateityje. Tai supratau daug vėliau ir labai gailiuosi, kad tuo metu buvau naivus ir netvirtų smegenėlių, kaip kartoti mėgstu ir aš.

Bėgant laikui, Lietuva išsikovojo nepriklausomybę, nes ir aš stovėjau su visais prie Girulių televizijos bokšto, bet už tai medalių negavau, ne taip kaip kai kurie dabar yra gerai išlaikomi pašalpiniai. Bet tema mano ne apie tai. Po nepriklausomybės atkūrimo mūsų šalyje prasidėjo verslas ir banditizmas, jei galima taip išsireikšti. Dauguma žmonių ėmėsi verslo, tame tarpe buvau ir aš, plaukiojau į Vokietiją, todėl man labai reikėjo anglų kalbos, bet nebuvau ją mokantis gerai, todėl Klaipėdoje pabandžiau susirasti kas mane galėtų pamokyti. Tiesa, pamiršau pasisakyti, kad asmeniškai aš esu iš pajūrio ir visa širdimi esu Jūreivis.

Žinoma, kad anglų kalbos man reikėjo ne tik dėl kelionių į Vokietiją, bet prasidėjo bumas automobilių ir iš Anglijos, tai nesimokiau vokiečių, bet pasirinkau anglų, nes pagrindus jau turėjau.

Taigi, susiradau, kur siūlomi anglų kalbos kursai Klaipėdoje ir juos užsisakiau. Pradžioje, iš manęs pinigų mokytojai neėmė, tik padėjo ant stalo, po nosim kažkokią anketą ir liepė išspręsti. Ok, pasakiau, nes jau buvau pripratęs prie žargono, mokytoja nusišypsojo ir išėjo iš kabineto. Testą sprendžiau gal 10-15 minučių. Klausimai buvo įvairūs, todėl nesipainiojau ir ties kiekvienu anglų kalbos testo klausimu nestabdžiau.

Kai mokytoja grįžo į kabinetą, testą jau buvau atlikęs ir ji pradėjo jį taisyti. Kol ji taisė testą aš sužinojau, kad anglų kalbos kursai pradedantiesiems Klaipėdoje dirba jau seniai, todėl jau yra išleidusi ne vieną kalbų laidą, kuria gali ir noriai didžiuojasi. Todėl pasisiūliau, kad jų anglų kalbos kursai bus pareklamuoti ir mano rato žmonėms, nes tokių pažįstamų, kurie ilgą laiką nieko nedarė ir tik kalbėjo, kad reikia mokytis kalbų, turėjau labai daug.

Taip pat skaitykite:

Taigi, esu savo baigtais anglų kursais patenkintas, nes testas parodė, kad nesu visiškai kvailas ir esu pažengęs bent keliais lygiais iš 7 į priekį, o tai davė stimulo susikaupti ir dar geriau išmokti anglų kalbą.