Skrydžiai į Paryžių – populiariausi!

Aviabilietai į ParyžiųKeliaujame į Paryžių pigiai ir dažnai?

Pasaulyje yra miestų, kuriuos bent vieną kartą gyvenime išvysti yra privaloma. Paryžius – vienas iš jų. Šiam miestui epitetų niekas negaili. Jis neretai pristatomas, kaip meilės, elegancijos, kultūros, gero maisto sostinė.

Šia tiesa abejoti neverta, geriau pasinaudokite galimybe, kurią siūlo pigūs skrydžiai Europoje ir savo akimis pamatykite tikrą Prancūzijos perlą – Paryžių. Žinoma, miestą galima pasiekti ir kitomis transporto priemonėmis, bet tai nėra pigu, o kelionė geba užtrukti. Paryžiuje atrodyti netvarkingai ir būti pavargusiam neapsimoka, nes neliks laiko pasimėgauti mitais apipintu paryžietiško gyvenimo būdu.

Tik neišsigąskit, šiuolaikinis Paryžius šiek tiek skiriasi nuo XX a. pradžios miesto. Jis yra gyvybingas ir besikeičiantis. Čia ne tik galite paragauti klasikinės prancūzų virtuvės patiekalų, bet ir susipažinti su žymiai platesniu skonio spektru iš viso pasaulio. Tai, suprantama, suteikia miestui papildomos dinamikos ir šiuolaikiškumo.

Neretai stengiamės pamatyti visą Prancūzijos miestą bei aplankyti beveik visas daugiau ar mažiau žymesnes jo erdves. Skubėti neverta, jei čia atvykote tik kelioms dienoms, geriau pasimėgauti miesto ritmu, siūlomomis pramogomis, paskanauti duonos ir šokolado gaminių. Čia juk galima sugrįžti, nesvarbu kuriuo metu laiku, nes romantika niekur nedingsta, keičiasi tik oro sąlygos.

Na, o jei nusprendėte aplankyti miesto įžymybes, tai greičiausiai susidursite ir su Eifelio bokšto žavesiu, Triumfo arkos didybe ar Noterdamo katedros paslaptimi. Nepamirškite ir Luvro muziejaus. Jame ekspozicijų nemažai, ten galima praleisti ne vieną dieną tyrinėjant geriausius dailininkų darbus, sustokite ties Monoliza, jos šypsena šildo iki šių dienų.

Pigūs skrydžiai į Paryžių – meilės arba įsimylėjėlių miesto pasiekimas Prancūzijoje. Paryžiuje savęs varžyti tikrai nedera. Visas dietas, sveiko valgio suvokimus palikite namie. Eikite ir tirkite prancūzų virtuvės paslaptis. Negailėkite tam pinigų, nes prancūzai žino kaip reikia gaminti ir kaip paprastus produktus galima paversti stulbinančiais patiekalais.

Taip pat skaitykite:

Nebijokite išeiti į gatves naktį, kai naktinis dangus nušviečiamas miesto spalvų, tada prasideda visiškai kitokio Paryžiaus metas. Miestas tampa kupinas paslapties, o žymiausi monumentai suspindi kitomis spalvomis. Mėgstate šokti iki paryčių? Jums pasisekė, mieste veikia ne vienas ir tikrai ne du naktiniai klubai, kurie negrįžtamai įtraukia į linksmybių sūkurį. Iš jo ištrūkti ne visada lengva. Apsilankykite miesto parkuose, atsisėskite ir giliai į plaučius įtraukite Paryžiaus oro. Jis svaigina, čia visada įdomu ir malonu.

Neabejotinai sugrįžti į Paryžių norėsite, o pigūs aviabilietai leis tai padaryti labai paprastai ir už priimtiną kainą, nes skristi lėktuvu yra pigiau, nei važiuoti autobusu.