Žaliuojanti Airija laukia Jūsų

aviabilietai pigiauKeliaukime pigiai į žaliuojančią Airiją!

Artėja atostogos ir po truputį dairotės į skirtingas kraštus, bandote išsirinkti šalį. Ir vėl bus Turkija, gal šimtą kartų matyta Ispanija, o gal geriau kojas ištiesti prie Baltijos jūros? Ne.

Gana keliauti jau pramintais takais, tad metas pakeisti aplinką ir šiek tiek praplėsti horizontus. Nebijokite labai toli keliauti neprireiks. Mums pasisekė, kad gimėme ir gyvename Lietuvoje. Todėl dauguma pasaulio kraštų yra įdomūs, ko negalima pasakyti apie geresnio gyvenimo beieškančius ir sunkiai nugaras lenkiančius tautiečius.

Ateina užtarnautos laisvos dienos? Tai daug neabejokite ir įsigykite pigius lėktuvo bilietus į Airiją, kuriuos skelbia skiltis pigūs skrydžiai! Žinoma, kad ne daugelis asmenų apie šią šalį susimąsto, čia juk žmonės dirbti važiuoja. Tikrai ne, šalis kupina istorijos, tradicijų, netikėtų papročių. Su jais susipažinti tikrai verta.

Patys airiai maloniai kviečia susipažinti su jų kultūros paveldu. Pažintį, jų nuomone, dera pradėti nuo pilių. Jų yra nemažai, tik vaikščioti po pilis ne visiems patinka. Laiką žymiai įdomiau praleisite, jei nuspręsite apsilankyti legendinio alaus „Guinness“ darykloje. Čia ne tik susipažinsite su gėrimo istorija, bet ir paragausite aukščiausios kokybės produkto.

Aviabilietai suteikia galimybę pasiekti ir tyrinėti Airijos miestus – įdomu, bet susipažinti su laukine gamta dar šauniau, o čia galima ir savo jėgas skirtingose sporto atrakcijose išbandyti – jėgos aitvarai, keliavimas po kalnus, landžiojimas po uolas, lipimas į jas, ar plaukiojimas su banglente šaltoje jūroje. Tikra vyriškumo mokykla. Aviabilietai pigus, todėl leis išbandyti viską ko tik geidžia širdis šioje nuostabioje šalyje, tik pirma reikia juos susirasti ir rezervuoti.

Nepamirškime ir airiškų pub’ų, tik čia jie tikri. Ir nesvarbu kuriame mieste, o gal miestelyje į jį užsuksite. Liksite nustebinti. Juk, pub’as yra nepamainoma Airijos kultūros dalis. O Dubline pramogų tikrai netrūksta, čia veiklos ras ir didelis, ir mažas, senas ar jaunas, bet ilgai neužsibūkite šioje sostinėje. Geriau išsinuomokite automobilį ar sėskite į traukinį ir nukeliaukite į Šiaurės Airiją. Taip, tai nedidelė šiaurinė Airijos salos dalis, kur virė nuožmus konfliktas tarp protestantų ir katalikų. Tų kovos ženklų yra iki šios dienos.

Taip pat skaitykite:

Beje, tokios kelionės metu, jūs aplankysite ne vieną šalį, bet dvi, o tai visada šaunu. Airija – įdomi šalis, kuri gyvenimą saloje pavertė tikru malonumu, sukūrė savo unikalią kultūrą ir kelionė per atostogas į ją – naudinga ir nuotykių kupina patirtis. Į Airiją lėktuvų bilietai niekada nebuvo brangūs.