Kaip mane išgelbėjo pigiausias draudimas

0

Kodėl žmonės vis galvoja, kad draudimas jiems nereikalingas ir nesvarbu, kad pigiausias?

Į nesidraudžiančių sąrašą būtų buvę galima įtraukti ir mane, jei ne visiškai atsitiktinis įvykis ir draudiminio įvykio pamoka visam gyvenimui. Smalsu kas ir kaip? Nesunku, tuoj papasakosiu.

Prieš gerus kelis metus, mes su šeima įsigijome gan neblogą nekilnojamąjį turtą, užsisakėm visus euro remontus kaip priklauso. Žinoma ir su sienų griovimu, bei triukšmu visus 3 vasaros mėnesius. Po remonto džiaugėmės savo pasiekimais bei remontais. O ir kaimynystė nebuvo triukšminga, nes mūsų name gyveno tik keturios šeimos, kartu su mūsų. Tai galite įsivaizduoti kokį rojaus kampelį mums pavyko nukirsti NT rinkoje 😉

Šiaip, gyvenime aš esu ne išlaidus, visada apgalvoju prioritetus prieš pirkdamas ką nors, dažnai pasitariu su žmona dėl bendro nuomonės viduriuko. Šį kartą viskas buvo ir vyko kitaip. Važiuodamas į draudimo bendrovę apdrausti KASKO draudimu savo merso galvojau apie verslo planus, tik tiek. Nuvykęs į bendrovę, kurios pavadinimo nenoriu minėti dėl reklamos, nes už ją nieko negausiu, prisėdau prie simpatiškos brokerės ir pradėjome bendrauti apie draudimo paslaugas. Kaip nebūtų keista, viskas vyko ne taip kaip ankščiau, nes ankščiau norėjau kuo greičiau išeit iš draudikų biuro, nes užknisdavo savo pasiūlymais, gal to, gal ano, o gal išvis visą paketą… 🙂

Bendravimo su draudimo įmonės brokere metu ji užsiminė apie labai minimalų draudimo paslaugų paketą, kai draudžiamas turtas ir automobilis, siūlomos labai didelės lengvatos, nuolaidos ir kas svarbiausia daug didesnės išmokos, patirtos žalos atveju. Pasiskaičiavau, kad kasko man kainuos apie 2 tūkstančius ir palyginus, kad priedo man duodamas turto draudimas už 500 litų, kažkaip nemirktelėjau. Nes ankščiau, pigiausias draudimas internetu mano automobiliui buvo vos ne 2500 litų, todėl toks pasiūlymas man kaip verslininkui pasirodė visiškai priimtinas. Draudimo mergaitė man davė visus prisijungimus prie internetinės svetainės kaip vartotojui, kad galėčiau užsisakyti draudimą pigiau. Padėkojau jai ir išskubėjau darbuotis.

Po pirmojo draudiminio paketo įsigijimo praėjo pusantrų metų. Gyvenome ramiai, kol vieną dieną, grįžę su žmona ir dukra iš kasdienės veiklos. Kas iš darželio, kas iš darbo. Pastebėjome, kad kažkas ne taip su mūsų lubomis ir sienomis, jos pasirodė kažkokios keistos, tamsesnės, gal šiek tiek pasipūtusios. Hm… susimąstėme pažiūrėję vieni į kitus, kas čia tokio. Aš net nenusiavęs nešvarių batų nuskubėjau prie jų, pažvelgiau į viršų ir nustėrau, ant iššokusio, nuo sienos atskilusio tinko matėsi vandens lašai. O bl… nusikeikiau, nors taip elgiuosi itin retai. Iškarto pradėjau sukti galvą kas ir kaip galėtų būti. Lietaus galimybę atmetėme iškart, nes jo nebuvo visą mėnesį. Antru variantu kliuvo kaimynai, kurie vieninteliai gyveno virš mūsų.

Suskambinau visoms tarnyboms, kurios tik yra, nepamiršau ir draudimo kompanijos, kuri gal būt galėjo pagelbėti. Atvykę specialistai konstatavo, kad mūsų būstas yra labai stipriai apipiltas, o žalos įvertinimo ekspertė iš bendrovės nustatė, kad mums padaryta žala visais 2010 litų. Kas galėjo pagalvoti, kad didžiąją remonto dalį teks pakartoti ir šalinti visus apipylimo padarinius. Nors taip nesinorėjo to remonto. Bet negyvensi juk kaip bomželis su aplietomis ir suniokotomis sienomis? 🙂

Taip pat skaitykite:

Po 2 mėnesių supratome, kad draudimas internetu pigiausias, nes davė saugumo vaisių, į mūsų nurodytą sąskaitą buvo pervesti tie 2010 litų, kad galėtume atstatyti tai kas buvo sugadinta ir suniokota vandens. Žinoma, draudiminė išmoka nebuvo tokia kiek mes prieš tai išleidome remontams, bet pagalvojus, kad tie 2K litų galėjo gulti ant mūsų asmeninių pečių, jei netyčia nebūčiau pasirinkę pigiausio draudimo ir dar internetu.

Taigi, iki šiol dar prisimename tą dieną ir tą įvykį ir džiaugiamės, kad atsitiktinai mus suradęs pigus draudimas atrado ir pagelbėjo. Nuo šiol, mes su juos niekada nesiskiriame.

Straipsnis parašytas: 2014-08-10

 

One thought on “Kaip mane išgelbėjo pigiausias draudimas

Comments are closed.