SEO straipsniai rašomi pagal GOOGLE rekomendacijas

0

SEO tekstų rašymas nėra minčių kratinys ant word failo lapo tik tam, kad rašyti. Su tokiu požiūriu daug rezultatų pasiekti nepavyks, o jei pavyko reiškia, kad Jums tiesiog pasisekė ir visiškai atsitiktinai pateikėte į bent vieną iš GOOGLE sistemos reikalavimų. Taip, būna ir taip, o ypač pirmokėliams, kurie vos perskaitę vieną ar du straipsnius apie SEO tekstų rašymą galvoja, kad jie jau gali ir yra profesionalai.

Spauskite ČIA.

SEO straipsniai rašomi itin atidžiai ir naudojant tam tikrus reikalavimus, kuriuos primygtinai naudoti reikalauja pati GOOGLE sistema. Todėl juokinga skaityti skelbimus, kur tekstų rašytojai skelbiasi, kad itin kruopščiai rašo SEO straipsnius, tekstus ir redaguoja įvairaus turinio tekstą. Kad jie visi rašo sklandžiai ir patraukliai, bet drįstame abejoti, kad tokie rašytojai seka naujausius reikalavimus ir koja kojon žengia su naujausiais SEO sprendimais. Tikėtina, kad rašytojai yra paprasti žmonės, nieko bendtro neturintys su SEO praktika, bet labai gražiai rašo tekstus, todėl gyvenimas juos pastūmėjo imtis amato, kaip jie patys galvoja, galinčio atnešti bent papildomų pajamų prie pagrindinio darbo užmokesčio arba stipendijos, jei rašytojas yra studentas. Bet ar galima pasitikėti rašytoju, kuris žino tik trumpinį SEO, bet daugiau mato tik pinigus ir kaip greičiau sulipdyti tekstą, kuris ale turėtų būti unikalus. Sutinkame, nepasitikėti taip pat negalima, kaip kitaip kelsime pasitikėjimą vieni kitais? Bet kaip siekti rezultatų, jei nežinant SEO reikalavimų tekstui rašomas rašinėlis, kuriuo norima užkišti tam tikrą spragą optimizuojant svetaines. Bet reikėtų atminti, kad rašinėlis, kad ir koks gražus ir sklandus jis bebūtų, jis bet kokiu atveju lieka rašinėliu. Kuris nieko bendro neturi su SEO 🙂

Galima paspausti ir ČIA.

Bet, praktika, kartais, rodo ką kita. Kalbame apie belekokio teksto rašymą ir tokio minčių kratinio įkėlimo į blogą. Kaip aukščiau jau minėjome, kartais pavyksta pataikyti į reikalavimus, jų net nežinant, todėl vienu pasiekimu džiaugtis nereikėtų.

Nukreipimą galima surasti ČIA.

Dėl panašiu priežasčių ir skundais, kad prarado labai daug laiko savo svetainių optimizavimui tuščiai, gauname labai daug. Įvardinti priežasčių greičiausiai nereikia, nes ne SEO tekstai ar straipsniai kelia svetainę. Tam reikalinga įvairių darbų seka, po kurios galima tikėtis norimo rezultato, bet pasikliauti vien SEO straipsniais ir galvoti, kad jie yra pagrindas Jūsų norimų raktų kilimui būtų per naivu. Todėl galvojantiems, kad gali patys optimizuoti savo svetainę ir ją išsikelti galime patarti, kad galvoti reikia apie SEO pagrindą pačioje svetainėje ir jei jo nebus, Jokie SEO tekstai ar didžiausia ir geriausi straipsniai neįgyvendins Jūsų lūkesčių 🙂

Taip pat skaitykite:

Todėl, tam, kad negaištumėte savo brangaus laiko taupant investicines lėšas ir tuščiai bei veltui laukiant rezultatų, SEO straipsnius galima ir net rekomenduotina užsisakyti tik  SEO paslaugas teikiančią įmonėje. Kuri remiasi ne tik teorija, bet darbais.

Straipsnis paskelbtas: 2014-09-10