Aviabilietai pigiausi yra tada, kai rezervuojami internetu

rezervacijaPigiausi lėktuvų bilietai tai – aviabilietai internetu
Lėktuvo bilietų kaina priklauso nuo daugelio kriterijų. Svarbus ne tik maršrutas, bet ir data, skrydžio klasė, bagažas, kuro kainos ir daugelis kitų reikšmingų veiksnių. Beveik visai atvejais, kuomet ieškoma būdų, kaip sutaupyti siūlomi pigiausi lėktuvų bilietai internetu, o ne bilietų pardavimo vietose.
Naudojantis internetu labai greitai galima rasti ir palyginti siūlomas datas ir kainas. Ieškantys geriausio pasiūlymo turi rinktis tokį laikotarpį, kuomet bilietų paklausa yra mažiausia. Tai yra ne turistų atostogoms tinkamas dienas. Taip pat ne šventiniu laikotarpiu, nes tada, kai yra daugiausia norinčiųjų skristi pasirinkta kryptimi, tai kainos gali būti didesnis net ir dvigubai. Verta atminti, kad savaitgaliai taip pat patenka į pageidaujamų kelionės datų sąrašą, todėl verčiau skristi nuo antradienio iki ketvirtadienio.
Daugelis iš anksto yra nusprendę, kur nori keliauti, tačiau visuomet reikia palikti galimybę rinktis ir kitus maršrutus. Žinojimas, kuria kryptimi pasirinktu laikotarpiu yra pigiausi lėktuvo bilietai atvers naujas galimybes. Pavyzdžiui, jūsų svajonių šalis – Tailandas, o atostogos numatytos gruodžio mėnesiui. Būtent šiuo laikotarpiu bilietai yra patys brangiausi. Peržvelkite kainas ir pamatysite, kad pigiausi lėktuvų bilietai internetu siūlomi į Europos šalis. Jei neįmanoma pakeisti kelionės datos, tai atsisakykite skrydžio į egzotiškas šalis.
Dažnai skrendantys keliautojai žino ir daugiau patarimų, kaip sutaupyti. Niekam ne paslaptis, kad įsigijus bilietus į abi puses t.y. pirmyn ir atgal galima sutaupyti gan daug lėšų. Tuo galima greitai įsitikinti patikrinus skrydžių kainas. Taip pat peržvelkite įvairių avia kompanijų kainas bei apsilankykite pigius skrydžius siūlančiose interneto svetainėse ir tai padaryti galima ČIA. Nors daugelis pirmenybę teikia tiesioginiams skrydžiams, tačiau būtent patogumas ir kainuoja daugiau, todėl neverta vengti persėdimų norint sumokėti mažiau, o pirkimo internetu metu, už aviabilietus galima sumokėti mažiau ir ČIA.
Kainų stebėjimas – dar vienas būdas įsigyti pigias keliones. Kartais galima rasti stebėtinai geras akcijas, kuomet bilietai kainuoja gerokai pigiau, nei įprastai. Pamačius, kad bilietai yra ženkliai pigesni nei įprastai, būtina kuo skubiau rezervuoti, nes tokiu pasiūlymu nepraleis progos pasinaudoti ir daugiau keliautojų. Taip pat atminkite, kad tokioms akcijoms pritaikomi ir riboti įsigijimo terminai bei bilietų kiekis. Žinoma, prieš perkant reikia atidžiai perskaityti visas sąlygas, nes galbūt yra taikomi tam tikri apribojimai, pavyzdžiui, bagažo kiekiui.

Taip pat skaitykite:

Keliautojai mėgsta dalintis įvairiais patarimais, kaip kuo pigiau nukeliauti į pasirinktą šalį reikiamu metu. Kartais nebūtina laikytis nurodymų, o tiesiog pasiseka įsigyti pigius aviabilietus. Žinoma, visko likimui patikėti neverta, todėl skirkite laiko pasiūlymų paieškai ir jums būtinai pasiseks.

Panašios temos —–>

Tekstas įkeltas: 2014-09-16