SEO straipsniai ir jų rašymas nėra diktanto ar rašinėlio stilius

0Vaikščiodamas po nedidelę parduotuvę, visai netikėtai išgirdau man aktualia tema pokalbį tarp moksleivių ar gimnazistų, net nežinau kaip įvertinti švarkuotus jaunus vaikus, kurie kalbėto štai kokia tema. Vienas jaunuolis kitam gyrėsi, sako va kaip gerai parašiau rašinėlį, gavau 10, kai tuo tarpu kiti gavo po 4-5-6 balus iš rašymo darbų. Praeidamas pro šalį ir išgirdęs tą posakį, kad gerai parašiau rašinėlį, pagalvojau va kur gimsta būsimi SEO tekstai. Kai šviežios galvos prirašo į popieriaus lapą ar du tiek savo minčių, kad iš vieno rašinio būtų galima padaryti du SEO tekstus, jei juos padalinus.

Taip sakau todėl, kad daugelis lietuvių, padanges taip pat braižo labe, bet šį kartą ne popieriniame, bet wordiniame. Daugelis gabių tokių rašinėlių rašinėtojų, šiek tiek paaugę pradeda save laikyti gerais SEO specialistais, nes sklandžiai moka surašyti ir išdėstyti mintis worde, kurį vėliau įvardina kaip SEO ir parduoda vos už kelis litus, kokiam nors svetainės savininkui, kuris tikisi tam tikros srities kilimo, bet palaukęs ir sugaišęs daug laiko tos žadėtos naudos negauna. Kodėl? Viskas elementarus, nes ale, taip vadinamą SEO straipsnį ar tekstą parašo paprastas rašytojas, kuris su SEO neturi visiškai nieko bendro, nežino, nei reikalavimų tekstams ar straipsniams iš GOOGLE reikalavimų pusės, o rašo tik taip, lyg jį vertins mokytojas ar dėstytojas gimnazijoje ar universitete.

Taigi, tam, kad gautumėte norimus rezultatus iš SEO straipsnių, tekstų ar dar kitokios rašytinės medžiagos, visų pirma reikia kreiptis ne į gimnazistus ar studentus, bet savo srities profesionalus – SEO specialistus. Tik tada visi norimi ar planuojami lūkesčiai bus įgyvendinti, jei ne su kaupu, tai bent jau tai, kad neturėsite kuo skųstis ir matysite tikrai gerus rezultatus, kurie neš ne tik džiaugsmą, bet ir naudą. Štai kodėl neverta pasitikėti rašytojais, kurie rašo tik tam, kad galėtų paimti atlygį už rašinėlį nežiūrint į tai, kad jis gali būti parašytas ne pagal reikalavimus SEO tekstams. Tad visada būkite atidūs, nes parašytas tekstas dar nereiškia, kad jis yra SEO ir atitinka visus Jūsų keliamus reikalavimus ir pateisins lūkesčius.

Taip pat skaitykite:

Prieš priimdami sprendimą siūlau tik pasikonsultuoti su SEO specialistu nedarant jokių analizių ir kitų procedūrų, kurios kainuoja, bet tiesiog pasikalbėti ir sužinoti kaip ir kur galima profesionaliai gauti SEO tekstų bei straipsnių rašymo paslaugas.