SEO straipsniai nesuteikia galimybės pataupyti, jei norima rezultatų

0,1     Jokia čia paslaptis, internetinės technologijos tobulėja sparčiau, nei kas gali įsivaizduoti. Bet su jais tobulėja ir technologijų naudotojai, nes jau prieš gerą dešimtmetį dauguma verslo sričių sulipo į internetą tikėdamiesi didelės sėkmės. Bet tai įgyvendinti pavyko ne visiems. Gal darbinės ir organizavimo patirties stoka pakišo kai kuriems koją arba noras sutaupyti neleido verslui internete visiškai atsiskleisti. Ir galima spėti dėl kokių priežasčių taip atsitiko.

Daugelis internetinių svetainių savininkų jau yra susipažinę su SEO ir apsiprato su mintimis, kad reikalingi ir SEO straipsniai, kurie kainuoja įvairiai, pradedant nuo 5 litų ir baigiant keliais šimtais. Bet ne visi savininkai žino ar supranta, kad SEO straipsniai nėra šiaip sau rašliava, kurią galima pasirašyti pačiam ar užsipirkti iš studenčioko už 5 ar 10 litų. Ne, šioje srityje taupymas nėra pagirtinas ir tuoj papasakosiu ir bandysiu paaiškinti, kodėl.

Daugelis pažengusių verslininkų yra sumanūs bei gudrūs, logiška, kitaip jie nebūtų pasiekę tam tikrų aukštumų. Visi jie yra savarankiški ir organizuoti, bet kartais tai pakiša jiems koją ar net kelis kartus. Kaip? Visai paprastai. Visi savarankiški verslininkai geba darbus organizuotis patys ir viską atlikti taip kaip sumano. Bet SEO paslaugų sritis yra ta, kuri ir kiša koją visiems savarankiškiems verslininkams, kurie tikisi savo jėgomis optimizuoti turimą svetainę ir ją iškelti į tą lygį, kurį siūlo SEO profesionalai, tik už atlygį žinoma.

Taigi, kaip iš aukščiau išdėstytų minčių turėjote suprasti, kad ne visi gabūs ir sėkmingi verslininkai linkę pasitikėti SEO paslaugas teikiančių profesionalų gebėjimu pasiekti tokius rezultatus, kurie yra reikalingi verslui. Todėl, tie sėkmingi verslininkai sugalvoja save apgauti. Taip taip, parašiau taip, nes tikiuosi, kad kada nors mano pastebėjimai nors kartą bus perskaityti ir į juos bus atsižvelgta. Tad, pasiskaitę verslininkai tam tikrų straipsnių apie svetainių optimizavimą, kad jas iškelti galima labai lengvai, jei užsisakys SEO straipsnių ir nuolat darys nukreipimus į savo svetainę pagal raktus. Taip, tokie pasiūlymai nėra blogi, bet tokie veiksmai nėra vieninteliai, kuriuos reikia atlikti norint iškelti savo svetainę pagal tam tikras temas paieškoje. Tad, po tokių patariamųjų straipsnių, gabūs verslininkai sugalvoja, kad jie gali sutaupyti lėšų, nes kas čia tėra parašyti tekstą apie savo siūlomas paslaugas ir tai turėtų suveikt lygiai taip pat kaip ir siūlomos SEO paslaugos, tik mokamai.

Štai čia save ir apgauna tie, kurie savo jėgomis bando iškelti ir optimizuoti, taip vadinant, savo svetainę. Todėl užbėgant už akių galiu perspėti savarankiškai besiruošiančius kelti savo svetainę ir paklausti, ar kada teko girdėti istoriją, kad kas nors, namą pradėtų statyti nuo židinio ir kamino? Nesate, labai gerai. Todėl SEO straipsniai yra kaip malkos name, šilta tik tada kai jas meti į krosnį ir jos dega. SEO tekstai ar straipsniai nėra varomoji jėga kaip kai kurie galvoja. Tai informacijos perteikimas raštu, pagal visus GOOGLE rekomendacijas, todėl taupydami tekstams ir pirkdami juos iš studentų galite negauti SEO straipsnių, tik sklandžius rašinėlius Jums norima tema.

Taip pat skaitykite:

Todėl, prieš pradėdami taupyti, pasikonsultuokite su specialistais, kurie teikia SEO paslaugas ir apsispręsite, ar taupymas nesugaišins Jūsų dar labiau. Juk išleisti 10 litų tekstui gali atsirūgti, kad teks užsakinėti straipsnius iš naujo ir už 60-100 litų ir už nugaros dar turėsite sugaištą laiką ir nusivylimus dėl lūkesčių 😉