Nemokamų blogų labai daug, o kokybiškų?

11

Kad nesuskaičiuotumėte blogų internete tai faktas ir galima pasilažinti iš 3 L Alitos šampano bonkos, nes nežinau tokio specialisto, kuris galėtų tiksliai atsakyti, kiek gi yra sukurtų blogų visame internete. Na, gal GOOGLE sistemos specialistai ir galėtų, bet manau, kad ir tai jiems užtruktų, kol ją surinktų visą informaciją ir ją apdorotų.

Tikrai, blogai šiais laikais yra labai populiarūs visame pasaulyje. Ne išimtis ir lietuviška GOOGLE erdvė, kuri beveik kiekvienas internetu mokantis vaikiukas gali susikurti sau blogą ir dar nemokamai. O ateityje, jei jam pasiseks ir jis nenuleis rankų blogo puoselėjimui, gali dar pasirinkti ir tam tikros finansinės naudos iš savo blogiuko. Taip, taip, galima užsikalti iš blogo ir pinigų, bet neskubėkite tik perskaitę kurti blogus su mintim tik apie pinigus. Pagalvokite, ar turite labai daug kantrybės ir ar sugėbėsite iškelti blogą iki tokio lygio, kai skaitytojai plaukte plauks į Jūsų blogą? Tai va, visus savo veiksmus privalote apsvarstyti, bet ne aklai pulti daryti su ironiška mintim, kad bus kaip bus 🙂

Taigi, tęsiant pokalbį ar visi blogai yra naudingi, galima atsakyti, kad tai priklauso nuo Jūsų poreikio ir tai, ko Jūs ieškote ar ko Jums iš jų reikia ir ko tikitės, nes pavyzdžiui, blogas su maisto gamybos procedūrų aprašymu yra labai naudingas, bet tik receptų informacijos ieškotojams, jie nėra naudingi, tarkim automobilių turėtojams ar besidomintiems jais. Todėl konkretūs blogai neša ir konkrečią naudą. Tik reikia juos atsirinkti ar atsirūšiuoti, nes bendromis temomis blogai tikrai yra skirti ne Jums ir ne informacijos Jums perteikimui. Todėl bandykite ieškoti norima tema tik konkrečių ir klasifikuotų blogų. Pavyzdžiui, jei ieškote informacijos, kaip pasikeisti Audi Q7 vairo traukę pačiam, tai ieškoti reikėtų auto mechanikų blogų ar forumų, kur specialistai diskutuoja tarpusavyje, tai paaiškindami kitiems, kaip pačiam reikia keisti traukes audinėms su garsiu ir populiariu pavadinimu Q7 😉

Taip pat skaitykite:

Kai kurie blogai internetinėje erdvėje yra jau virtusios šiukšlėmis kaip pamiškėse vis išverčiamos buitinės atliekos. Iš vieno išversto kibiro gal ir nieko nebūna, nesimato jų, pasiskirsto gamtoje ir tiek, bet kai pradedama vežti ir versti sunkvežimiais, tada susikaupia krūvos, kurios ne tik traukia akį, bet ir teršia aplinką. Taip ir su paliktais be priežiūros blogais. O jų yra tūkstančiai, todėl jie ne tik, kad teršia internetinę erdvę, bet dar ir trukdo ieškantiems informacijos internetu, nes paliktas blogas viduje dar turi informacijos, bet užėję ten žmonės nebegauna kokybiškos informacijos, todėl būna sugaištas ir laikas, ir negauta dar ir informacijos.

Taigi, jei nusprendėte nebe kelti savo blogo, būtinai jį panaikinkite arba perleiskite tiems kas juos prižiūrės ir neleis jiems virsti internetinėmis šiukšlėmis.