Be tinkamos automobilių apsaugos sistemos nepavyks net apsidrausti

0,1Palydovinė, GSM, peidžerinė signalizacija – viena iš daugelio automobiliams skirtų signalizacijos rūšių
Šiuo metu tam, kad apsaugotume savo turtą galima naudoti įvairius būdus ir priemones. Automobilių apsaugos sistemos labai populiarios ir Lietuvoje. Kaip išsirinkti tinkamą, kai toks gausus pasirinkimas? Tinkamas pasirinkimas priklauso ne tik nuo to, kiek pinigų norima skirti apsaugai, bet ir nuo kitų faktorių.
Žvelgiant į automobilių apsaugos sistemų istoriją galima išskirti vieną iš šiuolaikiškiausių – GSM signalizacija. Jos veikimo principas pagrįstas GSM signalo perdavimu. Besinaudojantys tokia sistema gali apie galimą pavojų gauti SMS žinutę į savo mobilųjį telefoną. Taip pat galima įrengti papildomą įrangą, kurios dėka galima bus pasiklausyti kas tuo metu vyksta transporto priemonėje. Pavyzdžiui, vagystės atveju galima išgirsti svarbią informaciją apie vietą, į kurią vyksta vagys.
Ne mažiau populiari ir palydovinė apsaugos sistema. Didžiausias jos privalumas yra tas, kad vagystės atveju galima tiksliai nustatyti automobilio buvimo vietą bei atitinkamai reaguoti į tai. Tokia apsauga itin mėgstama prabangius automobilius turinčių savininkų. Tikriausiai daugeliui yra įsiminęs posakis apie tai, kad nėra jokios priemonės, kuri 100 procentų apsaugo turtą nuo ilgapirščių vagių. Tokiais atvejais praverčia papildomos apsaugos priemonės, todėl palydovinė signalizacija yra vertinga investicija į saugumą.
Nesvarbu kokia pasirenkama automobilių apsaugos signalizacija ar kokia kitokia naujausia saugos technologija. Svarbu, kad ji tinkamai veiktų. Tarp populiariausių sistemų derėtų išskirti ir peidžerinę signalizaciją. Ji yra dvipusio ryšio apsaugos sistema, kuri valdoma pulteliu. Veikimo atstumas siekia 600–800 metrų, todėl yra daugeliui priimtina. Be to, ji savininką informuoja ne tik apie įsibrovimą ar kitus įtartinus veiksmus, bet ir apie tai, kad yra pamirštas uždaryti langas ar durys.

Taip pat skaitykite:

Automobilių turėtojus, kurie siekia apsaugoti savo turtą domina ne tik apsaugos sistemų galimybės, bet ir kainos. Visuomet reikia atsižvelgti į transporto priemonės savikainą ir proporcingai paskirti sumą pinigų, kuri bus skirta įsigyti signalizaciją. Apsaugos sistema gali kainuoti tiek kelis šimtus, tiek ir kelis tūkstančius, tačiau svarbiausia parinkti tinkamą jos rūšį atsižvelgiant į tai, kur ir kaip bus laikomas automobilis bei, kiek jis kainuoja. Kuo tai vertingesnis pirkinys, tuo daugiau reikia investuoti į jo apsaugą.
Nuo to, kaip tinkamai bus parinkta apsaugos sistema ir, kaip ji bus sumontuota priklauso galutinis rezultatas – jūsų transporto priemonės saugumas. Tai atlikti turi tik kvalifikuoti montuotojai, kurie tinkamai atliks savo darbą. Tik tuomet rezultatai bus tokie, kokių jūs tikitės.

Straipsniai panašia tema!