Siuntinių pervežimas į UK ir Lietuvą

11Siuntos UK
Jau nieko nebestebina Jungtinėje Karalystėje gyvenantys draugai ir artimieji. Taip pat nieko stebėtino ir pamačius, kad siunčiamos įvairios Siuntos UK. Tai ne tik dovanos, bet ir reikalingi daiktai, kuriuos norime, bet iškart negalime pasiimti su savimi. Perkaustymo paslaugos taip pat klesti, juk nepaliksime savo daiktų tuomet, kai reikia keisti gyvenamąją vietą.
Kam patikėti siuntą priklauso nuo to, kokie jūsų reikalavimai. Jei norite kuo pigiau, tai galima pasinaudoti pigiausias siuntų gabenimo paslaugas siūlančiųjų paslaugomis, tačiau reikia būti pasiruošusiems ir netikėtumams. Juk tai rizikinga. Galbūt paslaugos teikiamos neoficialiai ir dingus siuntai jums nieko nebeliks, kaip tik pamiršti nuostolius. O gal sumokėti pinigai nebus sugrąžinti net ir tada, kai siunta nebus paimta. Situacijų, kuomet tai gali baigtis ne taip jau ir laimingai tikrai daug, todėl visuomet reikėtų siuntų gabenimą patikėti patikimiems vežėjams.
Ne tik nuo vežėjų kompetencijos priklauso ar siunta saugiai pasieks adresatą. Tuo rūpintis privalo ir patys siuntėjai. Siuntų tarnyboje teikiama informacija apie tai, kokios siuntos UK gali būti siunčiamos ir kaip jas tinkamai supakuoti. Išsiaiškinkite kokie daiktai ar produktai leidžiami, o kurių negalima siųsti. Nepamirškite, kad už siuntos turinį atsako ne vežėjas ar jo samdomas vairuotojas, bet siuntą siunčiantis žmogus. Pavyzdžiui, siunčiant sprogstamąsias ar narkotines medžiagas įstatymų numatyta tvarka bus pareikšti kaltinimai siuntą siunčiančiam asmeniui, pasirinkti galima ČIA.
Siuntos dažniausiai gabenamos autobusais ir mikroautobusais. Kainos ir sąlygos priklauso ne tik nuo to, kuri bendrovė teikia paslaugas, bet ir nuo to, kokio dydžio bei svorio siuntinys. Taip pat ir atstumas turi įtakos kainai. Norintys sutaupyti neturėtų taupyti paslaugos teikėjo pasirinkimo atžvilgiu. Verčiau rinktis patikimus vežėjus, tačiau siųsti tik svarbiausius daiktus, o ne bet ką.
Kartais nuogąstaujama, kad išsiųsti siuntą labai sudėtinga. Tai nėra tiesa, nes šiuo metu daugelis vežėjų siuntas pasiima iš sutartų vietų ar net siuntėjo namų. Jums tereiks ją supakuoti ir teisingai užrašyti gavėjo duomenis. Gauti siuntinį taip pat paprasta. Vairuotojas susisieks su gavėju ir sutars dėl tinkamos vietos ir laiko kuomet siunta bus perduota.

Taip pat skaitykite:

Įvairūs siuntiniai vežami iš Lietuvos į Jungtinę Karalystę ir iš jos. Pasinaudojus pervežimo paslaugomis galima greitai ir be rūpesčių persiųsti įvairius daiktus savo artimiesiems. Kainos taip pat labai priimtinos, nes siuntų pervežimas labai paklausus, todėl ir vežėjų kasmet daugėja.