Olandija-Amsterdamas, m.m.m… kaip viliojančiai skamba

11Pigūs skrydžiai į Olandiją
Pigūs skrydžiai į Olandiją pastaruosius kelerius metus labai populiarūs. Šalis, kuri garsėja neįprasta gamta, tulpių festivaliais ir vėjo malūnais pakerėjo milijonus keliautojų. Apsilankymas joje suteiks begalę puikių įspūdžių. Per metus čia apsilanko apie 10 milijonų turistų, daugelis iš jų ne pirmą kartą, nes pigūs aviabilietai suteikia tokią progą kiekvienam.
Populiariausias Olandijos miestas – Amsterdamas. Jis yra šalies sostinė. Šiame mieste tiek daug vandens kanalų, kad Amsterdamas vadinamas „Šiaurės Venecija“. Daugiau kaip 1500 tiltų ir salos sukuria romantiško miesto įvaizdį. Vakarais galima leistis į kelionę vingiuotais kanalais. Visai nesvarbu kuriuo metų laiku Jūs atvyksite, nes šis miestas Jus bet kada nustebins ir suteiks daug gražių akimirkų. Tikriausiai daugelis čia atvyksta dėl pramogų. Dinamiškas miestas naktimis tarsi atgyja. Naktiniai klubai, restoranai ir barai kviečia linksmintis. O kur dar galimybė pamatyti Raudonųjų žibintų kvartalą? Juk svečioje šalyje viskas taip įdomu. Olandijos sostinė garsėja ir kaip muziejų miestas. Iš daugiau kaip 40 tikrai galima išsirinkti įdomius, pavyzdžiui, vienas iš garsiausių – Van Gogo muziejus. Žinoma verti dėmesio ir parkai, sodai bei istorinės aikštės.

Taip pat skaitykite:

Pigūs skrydžiai į Olandiją neapsiriboja tik sostinės lankymu. Kaimeliai ir kiti nedideli miestai taip pat turi daug gražių ir svarbių lankytinų vietų. Tarkim, daugelis keliautojų negaili pagyrų Kinderdijk kaimui, kuriame stovi 19 senųjų vėjo malūnų, kurie yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai unikalus reginys, kurio niekur kitur tikrai neišvysite. Daugeliui ši nuostabi šalis asocijuojasi su tulpių žydėjimu. Įvairiose šalyse gėlių parduotuvėse galima išvysti gėles būtent iš šios Olandijos. Ruošiantis į Tulpių žydėjimo festivalį verta atminti, kad bilietais reikia pasirūpinti kuo anksčiau, nes norinčiųjų tikrai netrūksta. Kainos šiuo laikotarpiu taip pat gerokai pakeltos. Balandis ir gegužė – mėnesiai, kuomet sužydi įvairių rūšių tulpės. Tuo metu vyksta daugybė parodų ir švenčių skirtų šioms gėlėms. Renginių dalyviai gali įsigyti pačių rečiausių ir brangiausių rūšių gėlių. Tulpių žydėjimo festivalis vyksta netoli nuo Amsterdamo esančiame Keukenhofo parke. Milijonai spalvotų žiedų sukuria įspūdingą vaizdą, o jų aromatas užburia. Tiek daug įdomių vietų galima atrasti Olandijoje. Svarbu tik gerai suplanuoti viešnagės laiką.
Gražioji Olandija garsėja ne tik kaip tolerantiška Europos šalis, bet ir turistų pamėgta vieta. Spalvingieji miestai, nuostabaus kraštovaizdžio panoramos ir puikiai išvystytas turizmas bei palankios ekonominės sąlygos vilioja turistus. Tai šalis į kurią norisi dar kartą sugrįžti.