Lėktuvai yra pati populiariausia susisiekimo priemonė

03Aviabilietai
Skrydžiai lėktuvu yra pats populiariausias keliavimo būdas. Tiesa, ne visuomet aviabilietai yra pigūs, todėl ir tokių kelionių negalime pavadinti pigiausiomis. Kaip ir daugelyje sričių, taip ir šioje ieškant bilietų galima rasti gerus pasiūlymus. Kad ir kaip bebūtų keista, tačiau tas pats reisas gali kainuoti tiek pigiai, tiek ir labai brangiai.
Kainų skirtumai atsiranda dėl daugelio priežasčių, o norintys sutaupyti turi žinoti bent jau pačias pagrindines. Tuomet galima jomis pasinaudoti ir įsigyti pigius lėktuvo bilietus. Skrydžių bendrovėms tenka sudėtinga užduotis. Joms reikia gauti kuo didesnį pelną iš vykdomo reiso bei tuo pat metu sėkmingai konkuruoti rinkoje ir nepasiūlyti per didelės kainos, kitaip keleiviai rinksis konkurentus, kurie pasiūlys žemiausią kainą. Tuo galima pasinaudoti, jei bilietai įsigyjami kaip galima anksčiau. Stebėti kainas reikėtų nuolat, nes tik pamačius gerą pasiūlymą reikia nedelsti ir užsakyti. Iki numatomos skrydžio datos likus pusmečiui ar trims mėnesiams jau reikėtų turėti bilietus.
Šiuo metu vis dažniau galime pamatyti, kad pigūs aviabilietai siūlomi pigių skrydžių bilietus parduodančiose bendrovėse. Jos specializuojasi būtent šioje srityje ir klientams suranda pačius geriausius pasiūlymus. Tokios bendrovės darbuotojai neapsiriboja tik vienos avialinijos bilietais, todėl čia galima rasti gerus pasiūlymus. Visuomet galima sužinoti, kiek kainuoja vienoje ar kitoje bendrovėje bilietai ir tuomet rezervuoti. Jei norite sutaupyti pirkite ekonominės klasės bilietus. Jie kainuos pigiau.
Bilietų brangimui įtakos turi tuo metu toje šalyje ar vietovėje esantis turistų užimtumas. Tai didžiausia kainų didėjimo priežastis. Taupantys keliautojai tuo pasinaudoja ir atostogas planuoja ne tokiu populiariu laiku. Pavyzdžiui, romantiškasis Paryžius daugeliui turistų patrauklus šiltuoju metų laiku, o štai sausio ar vasario mėnesiais galima įsigyti pigius bilietus ir puikiai praleisti laiką.
Daugelis keliautojų pigius aviabilietus įsigyja eilinėmis darbo dienomis. Savaitgaliais jie ne be priežasties brangesni, juk tuomet daugelis turi laisvadienių, todėl nusprendžia kur nors keliauti. Be to, pirkdami bilietus iškart į pasirinktą oro uostą ir atgal – sutaupysite. Internete esančiomis skrydžių kainų skaičiuoklėmis galima peržvelgti dominančius pasiūlymus, tuomet bus paprasčiau apsispręsti, kuris yra vertas dėmesio, o kuris ne.

Taip pat skaitykite:

Kelionės lėktuvu nebūtinai turi būti labai brangios. Kiekvienas iš mūsų gali bilietus įsigyti pigiai ir tokiu būdu sutaupyti kelionei. Nuo to, kad keliausite ne populiariuoju turistų sezono metu ar sėdėsite ekonominės klasės vietoje atostogų įspūdžiai nepasikeis.