Pigūs skrydžiai į Daniją pasiekiami daugeliui net po kelis kartus

03Pigūs skrydžiai į Daniją
Pigūs skrydžiai į Daniją vilioja galimybe sutaupyti ir tam tarnauja aviabilietai internetu. Šioje šalyje yra daug kultūrinių ir istorinių vertybių, kurias galima lankyti bet kuriuo metų laiku. Populiarūs skrydžiai ne tik į sostinę Kopenhagą, bet ir į kitus šalies miestus, kurie taip pat turi kuo nustebinti.
Kuo gi stebina Danija keliautojus? Žiemos metu Kopenhagoje galima praleisti nepakartojamas kalėdines atostogas. Miestas pasipuošia taip, kad atrodo tarsi tai būtų žiemos pasaka. Daugybė šventinių renginių garantuoja turiningai praleistą laiką. Turistai gali vykti į Odensę, kuri įžymi tuo, kad joje gimė garsiausias pasakų rašytojas – Hansas Kristianas Andersenas. Norintys sutikti Naujuosius metus renkasi labai populiarų kruizą, kurio metu aplankomos ir kitos Skandinavijos šalys. Žiema – nuostabus laikas, kuomet pramogos skiriasi nuo šiltuoju metu siūlomų. Vasarą atostogos Danijoje ypatingai tinka pramogų mėgėjams. Apsilankymas Legolende ar Tivoli soduose tam puikiai tinka. Pramogos suaugusiems ir mažiesiems čia siūlomos pačios įvairiausios. Ypatingo turistų antplūdžio sulaukia šios šalies gamta. Tikriausiai daugelis iš mūsų girdėjo, kaip danai vertina gamtą ir jos teikiamas gėrybes. Ežerai, upės, miškai, krantinės, parkai, sodai ir draustiniai leidžia pamiršti visus rūpesčius ir gėrėtis tuo, ką sukūrė gamta.
Ne tik pigūs skrydžiai į Daniją sutraukia kasmet milijonus turistų. Daugeliui keliautojų tiesiog būtina aplankyti ir pamatyti garsiausius ir žinomiausius įvairių šalių miestus. Danijoje populiarūs miestai: Kopenhaga, Odensė, Orchusas. Kiekvienas iš jų savaip žavus. Žinoma, kad sostinė pirmauja tarp lankomiausių miestų šalyje. Kopenhagos simbolis – Undinėlė, kuri daugeliui iš mūsų puikiai žinoma iš H. K. Anderseno pasakos. Daugelį kitų lankytinų objektų galima lengvai rasti, tačiau būtina išskirti spalvotus namus, kurie yra 17 amžiaus Nyhavn krantinėje. Pastaruoju metu ji tapo didžiausiu traukos centru į miestą atvykusiems turistams. Joje yra ne tik senoviniai namai, bet ir barai bei kavinės. Apie 9 kilometrus nuo Kopenhagos centro yra įkurtas Nacionalinis akvariumas. Tai dar vienas lankytinas objektas, kurį būtina aplankyti lankantis Danijoje. Jis yra pats didžiausias šiaurės Europoje. Ne tik vietiniai vandens gyventojai pristatomi jo ekspozicijoje, bet ir Afrikos, Amazonės, Viduržemio jūros ir kitų regionų. Kasmet jame apsilanko per milijoną lankytojų.

Taip pat skaitykite:

Danija – gamtos ir kultūros vertybių šalis. Puikus aptarnavimas ir daugybė lankytinų vietų stebina keliautojus. Saviti papročiai, nors ir nėra mums įprasti, tačiau tai suteikia šiai šaliai išskirtinumo. Tuo ji ir žavinga.

Panašios temos: ČIA ir ČIA.

Straipsnis parašytas: 2014-10-07