Blogai ir SEO paslaugos internetiniams puslapiams

alpha leo capital - Leonas vizitinePabandykite paskaičiuoti, kiek blogų yra internetinėje erdvėje. Greičiausiai, kad nusimušite nuo skaičiaus o ir suprasite, kad tikslaus skaičiaus suskaičiuoti nepavyks. Taip yra todėl, kad vieni blogai kuriami informacijos pateikimui internete, kiti dėl papildomų pajamų, o treti dėl svetainių iškėlimo.

Pirmi du blogai ir jų variantai nėra labai įdomūs daugeliui, nes jie yra skirti tam tikros info skleidimui, kad juos surastų tik tam tikra grupė žmonių, kurie ieško būtent tokios informacijos. Beieškodami, jie dar numeta kelis euro ar dolerio centus ir kai kuriems blogų savininkams, nes tuo pačiu, jie prie informacijos įkelia ir reklamą, nuo kurios ir gauna komisinių, kad ir nedidelių, bet puslapio ar blogo išlaikymui puikiai tinka.

Blogai kurie yra skirti internetinių svetainių kėlimui yra uždari, bet negalima teigti, kad visi, ne. Bet kalbant apie SEO paslaugas, nereikėtų susikoncentruoti ties tekstų talpinimo į blogus vien dėl svetainės iškėlimo. Pradėti SEO optimizaciją straipsnių ar tekstų talpinimu ir štampavimu, kad ir nekokybiškai, nereikėtų. Visos SEO paslaugos prasideda ne nuo tekstų ar straipsnių, bet nuo vidinio internetinio puslapio optimizavimo. Kai sutikrinami visi title, descriptions ir sukeliami kodai, jei tokių nėra ir gamybos procese nebuvo sukelti, bei sujungiami tarpusavyje, kad puslapio kėlimo metu tarpusavyje sąveikautų ir duotų kokybiškų rezultatų. Todėl be SEO vidinio optimizavimo, kelti į blogus tik straipsnius nėra tikslinga. Gaila, bet ne visi verslininkai tau supranta, todėl bandydami sutaupyti ant SEO paslaugų, patys inicijuoja neva svetainės optimizavimą užsakydami labai daug SEO tekstų, kuriuos kiša visur, į blogus, į komentarus bloguose ir talpina visur juos, kur tik įmanoma. Bet ateina toks momentas, kai jie visi supranta, kad jų saviveikla niekam tikusi ir nerodo net minimalių rezultatų, todėl, dažniausiai, jie visi grįžta prie tos minties, kad reikia optimizuoti savo internetinį puslapį paieškoje ir pradeda ieškoti specialistų.

Taip pat skaitykite:

Labai keista klausytis verslininkų apie tai, kad kažkokie nevykę specialistai jiems ir jų svetainėje vykdė darbus, o dabar jiems tenka dar gaišti laiką, nes jų paslaugos buvo nekokybiškos. Bet iš visų darbų galima lengvai pastebėti kas buvo daroma ir padaryti ir padaryti išvadas, SEO specialistai vykdė darbus ar patys savininkai užsiėmė saviveikla, o dabar nori atstatyti prarastą laiką. Todėl visada, jei norėsite iškilti internetinėje erdvėje, būtinai konsultuokitės su specialistai prieš tai, kaip imsitės individualių ir nekokybiškų veiksmų. Geriau negaiškite laiko skaičiuodami kiek galite sutaupyti neįskaičiuodami laiko, kurį prarasite svetainės kėlimu užsiimdami patys.

 

 

 

 

Straipsnis parašytas: 2014-10-14