Transporterio ir konvejerio juostos – neatsiejama pramonės dalis

 

alpha leo capital - Leonas vizitineKonvejerio juostos jungimas

Daugelis verslininkų, savo gamybos procesų didinimui ar gerinimui, į pagalbą yra pasitelkę konvejerius, kurie ne tik sutaupo jėgų darbams, bet ir sutrumpina laiką gamybai. Bet nė viena tokia gamyba neapsieina ir be techninės gamybos įrenginių priežiūros. Tokia viena iš priežiūros rūšių – transporterio arba konvejerio juostos priežiūra, pažeidimų vulkanizavimas arba konvejerio arba transporterio juostos jungimas.

Kad ir kokiu ilgaamžiškumu pasižymėtų visos transporterio juostos, technine jų būkle rūpintis privalu, kad išvengtumėte bereikalingų nuostolių dėl prastovų ar tam tikrų produktų pažeidimų. Todėl, UAB „Baltic Belt“ ne tik prekiauja įvairių rūšių transporterio ar konvejerio juostomis, bet ir atlieka objektų techninę priežiūrą, tai yra, mūsų klientams nebereikia patiems prižiūrėti konvejerių techninę būklę ir spėlioti apie jų sudedamųjų dalių patikimumą ir tinkamumą tolimesnei gamybai. Todėl, Jums pageidaujant, atvyksime į objektą, profesionaliai įvertinsime jūsų įrenginių bei jų sudedamųjų dalių patikimumą, atliksime transporterių juostos jungimą, jei tokia paslauga būtina, arba Jus pakonsultuosime kas reikalinga, kad nustatyti gedimai būtų pašalinti tinkamai.

Transporterio juostos jungimas arba vulkanizavimas ne visada būna paprastas ir greitas, nes kai kurie konvejeriai yra tam tikrų techninių sprendimų, kurie ne visada paskaičiuoti ir konvejerio juostų keitimui. Todėl tam, kad atlikti konvejerio juostos jungimą, pirma privalu išardyti ir patį konvejerį, kad atima tam tikro laiko. Išmontavus konvejerį juostos sujungiamos kelių valandų bėgyje ir vėl sumontuojama į konvejerį.

Taip pat skaitykite:

Konvejerio juostos jungimas arba transporterio juostos vulkanizavimas ar jungimas yra kelių rūšių, todėl nustatysime ir atliksime patį priimtiniausią juostos jungimą, kad ji tarnautų dar tiek patiek iki šiol. Jei juosta jau išrinkta, transporterio juostos jungimas gali būti apliekamas karštuoju būdu arba, taip vadinamu, vulkanizuojamu, aukšto slėgio ir aukštos temperatūros įrenginio pagalba. Kitas konvejerio jungimas yra mechaniniu būdu, o trečias – klijuojamasis, kai juostos sujungiamos jas suklijuojant.

UAB „Baltic Belt“, tel. +370 659 09379  pasiruošęs įgyvendinti visus Jums reikiamus darbus ir darbams suteikti garantinį laikotarpį.

Straipsnis parašytas: 2014-02-16