Automobilių apsaugos sistemos, kurios rekomenduojamos ir draudikų

04Automobilių apsaugos sistemos
Lengvųjų automobilių apsaugos sistemos tapo neatsiejama jų savininkų gyvenimo dalimi. Kiekvienas besirūpinantis savo transporto priemone nori ją apsaugoti ir nuo vagių, kurie kasmet darosi vis įžūlesni. Deja, bet nusikaltimų skaičius mūsų šalyje tikrai ne mažėja, todėl savo nuosavybe privalome rūpintis, kaip įmanoma geriau.
Efektyviausias būdas – sumontuoti apsaugos sistemą. Pradėjus tuo domėtis pamatysite, kad pasirinkimas tikrai didelis. Prie populiarių pasirinkimų galime priskirti adaptyvinę signalizaciją. Ji nuo kitų skiriasi tuo, kad yra valdoma transporto priemonės gamykliniu valdymo pulteliu. Taigi, jeigu jūsų automobilyje yra du ar daugiau gamykliniai centriniai valdymo pulteliai, tai ši sistema jums tinkama. Pavojaus atveju suveiks ne tik garsinė sirena, bet ir bus užblokuotas automobilio užvedimas. Adaptyvinė apsaugos sistema gali būti skaitmeninė arba analoginė.
Norint efektyvios automobilio apsaugos galima montuoti GPS ar GPRS sistemą. Tokiu atveju apie transporto buvimo vietą galėsite sužinoti bet kada. Į šį prietaisą bus įdėta SIM kortelė ir telefonu bus siunčiamos SMS žinutės su informacija. Tokia efektyvi saugos sistema užtikrina, kad vagystės atveju visose pasaulio šalyse galėsite realiuoju laiku stebėti transporto priemonės buvimo vietą.
Šiuo metu automobilių apsaugos sistemos siūlo įvairius būdus, kaip užkirsti kelią nusikaltimams. Nors vagys taip pat nesnaudžia ir ieško būdų, kaip apeiti apsaugą, tačiau tokių, kuriems pavyksta tai padaryti labai nedaug. Norint užtikrinti savo automobilio saugumą reikia pasirūpinti tinkama sistema ir jos montavimu.
Šiame straipsnyje buvo aptartos dvi populiarios apsaugos sistemos. Prie jų derėtų priskirti ir GSM bei peidžerinę signalizaciją. Pastaroji valdoma dvipusio ryšio pulteliu. Valdymas vyksta nuotoliniu būdu. Tiesa, atstumas yra iki 800 metrų esant geram matomumui. Jeigu kyla pavojus, tai yra užblokuojamas užvedimo mechanizmas, taigi tai efektyviai apsaugo nuo greitos vagystės. Taip pat su peidžerine sistema galima matyti, kokia automobilio būklė, pavyzdžiui, ar uždaryti langai ir durys. Kitoks veikimo principas yra su GSM signalizacija. Turint ją pranešimai apie esamą būklę gaunami į mobilųjį telefoną. Tai taip pat šiuolaikiška ir efektyvi apsaugos sistema, kuri leidžia greitai reaguoti į nusikaltėlių veiksmus.

Taip pat skaitykite:

Daugelis šiuolaikinių apsaugos sistemų padeda mums apsaugoti savo transporto priemones ne tik nuo vagysčių, bet ir nuo chuliganizmo. Tereikia išsirinkti labiausiai tinkamą ir pasirūpinti jos montavimu. Rasti gerą kainos ir kokybės santykį tikrai įmanoma, tereikia skirti šiek tiek laiko arba kreiptis patarimų pas specialistus.

Taigi, be šių išvardintų transporto priemonės apsaugos sistemų, draudikai gali nedrausti Jūsų automobilio, todėl prieš montuojant ar priimant sprendimą būtinai su jais pasikonsultuokite, kokios signalizacijos pakanka draudimo gavimui.

Straipsniai panašiomis temomis ČIA.